Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Świat, który nas otacza (/dzial-swiat-ktory-nas-otacza)
+--- Dział: Kolorowy świat dziecka (/dzial-kolorowy-swiat-dziecka)
+--- Wątek: Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? (/w-pokarm-firmy-humana-%E2%80%93-oplaca-sie-czy-nie)Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? - page_up - 02-06-2018 05:26 AM

Niewykluczone, że źle potawiłem pytanie w temacie, chodzi mi o to, czy opłaca się kupować dla dziecka, czy produkty tego producenta w żaden sposób nie będą szkodzić dziecku i czy będą wspomagać jego prawidłowy rozwój? Proszę o rzeczowe wypowiedzi. Pozdrawiam i z góry dzięki!


Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? - jankins - 02-06-2018 05:41 AM

Ja tam nie ufam żadnym pokarmom dla maluchów. Po to natura nas tak skonstruowała, żeby kobieta mogła sama wykarmić swoje dziecko, że nie ma co dla własnej wygody faszerować go czymś sztucznym. Naturalne mleko zawsze będzie dla nas najzdrowsze i pamiętajmy o tym!


Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? - page_up - 02-06-2018 08:31 AM

Właśnie dlatego prosiłem o rzeczowe wypowiedzi… Nie znasz sytuacji, a wypowiadasz się.


Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? - kura_udomowiona - 02-06-2018 11:21 AM

Też się poczułam trochę dziwnie… ja miałam problem z wytwarzaniem mleka, więc podawanie dziecku zastępczego pokarmu było szalenie istotne. Czy może, odnosząc się do naturalnego „myślenia” kolegi, moje dziecko powinno podlegać procesowi ewolucyjnej eliminacji? Ale już mniejsza o to. Ja osobiście produkty Humany polecam. Są rzeczywiście dobre, różne smaki i przeznaczone dla dzieci w różnym okresie ich życia.


Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? - brunhilda - 02-06-2018 11:41 AM

Też uważam, że ich produkty są bardzo dobre. Mają nie tylko doskonałe mleka początkowe (od urodzenia), ale też następne. Za to dla dzieci, które mają problem z przyswajaniem laktozy są pyszne kaszki bezmleczne, ż już nie wspomnę o herbatkach Smile


Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? - page_up - 02-06-2018 01:08 PM

Super, dzięki za wypowiedzi Smile A jeszcze jakbyście mi mogły powiedzieć dziewczyny, gdzie dostanę te produkty we względnie dobrej cenie, to będę wdzięczny.


Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? - brunhilda - 02-06-2018 04:06 PM

A sprawdzałeś może stronę aptekamini.pl? Tam mają zawsze dobrą ofertę i z tego co pamiętam, tam na pewno mają też i Humanę. Poszperaj sobie, myślę, że trafisz na nią bez większego problemu.


Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie? - nadęta321 - 02-06-2018 05:18 PM

Jako, że ja wciąż jestem „w temacie”, to podsyłam bezpośredni adres pod ich produkty aptekamini.pl/category/znane-marki-humana. Rzeczywiście Humana od wielu lat produkuje najlepsze pokarmy dla dzieci. Ja pamiętam, że sama jeszcze jadłam ich kaszki, a teraz podaję je mojej córeczce. Sama czasem je jadam, jak mi się spieszy ze śniadaniem Big Grin