Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Ogólnie o zdrowiu (/dzial-ogolnie-o-zdrowiu)
+--- Wątek: Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? (/w-gdzie-tanio-usunac-zylaki-w-poznaniu)Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - page_up - 07-21-2017 11:42 AM

Już od dłuższego czasu nosze się z zamiarem usunięcia żylaków i szukam kliniki, gdzie zrobią to od reki i za przystepne pieniądze. Znacie i możecie polecić jakąs dobrą klinike z Poznania lub okolic. Acha, zalezy mi na takiej metodzie leczenia, żeby rekonwalescencja była pózniej maksymalnie krótka.


Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - pająkC - 07-21-2017 01:05 PM

Ja usuwałem żylaki na NFZ, ale musiałem czekać prawie pół roku. Może na sam zabieg tak długo się nie czeka, ale zanim zrobiłem wszystkie badania to tak mniej więcej zeszło. Jak masz czas, to zaoszczędzisz sporo kasy, bo taki zabieg to zdaje się coś około 3-4 tyś.


Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - page_up - 07-21-2017 01:26 PM

No wiem, ale ja własnie nie mam czasu na czekanie. Zaraz idę na urlop i chciałem to zrobić własnie w tym czasie.


Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - decymetr35 - 07-21-2017 02:34 PM

Wiem, że żylaki w Poznaniu szybko, skutecznie i w miarę tanio usuwają w tej klinice na ul. Podgórnej. Tutaj masz adres do ich serwisu internetowego http://chirurgianaczyn.pl/, gdzie masz dokładną specyfikację usług i ceny leczenia, w tym cennik leczenia żylaków różnymi metodami. Zwróć uwagę, że każda metoda leczenia to nieco inna cena. Na ogół jest tak, że im metoda mniej inwazyjna tym droższa. Poza tym w serwisie masz też dział z informacjami dla pacjenta, także możesz zobaczyć czego potrzebujesz do zabiegu zanim jeszcze się na niego zdecydujesz.


Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - LadyNadobna - 07-21-2017 04:03 PM

Masz do leczenia zylaki nog? Chcesz od razu zrobic dwie nogi czy najpierw jedna?


Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - page_up - 07-21-2017 05:01 PM

Dzięki za linka, już sprawdzałem tę klinike i jej oferta wydaje się na ten moment najbardziej atrakcyjna. Co do samych zylaków to tak, mam do leczenia żylaki obu nóg, ale narazie chce zrobić jedną, a za rok drugą. Na raz nie dam rady zrobic dwóch nóg.


Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - decymetr35 - 07-21-2017 06:33 PM

Wiesz, jak byś zdecydował się od razu zrobić dwie nogi jest znacznie taniej. W tej klinice ARS VENA mają specjalne zniżki dla osób, które od razu chcą się pozbyć żylaków na dwóch kończynach. Wychodzi niemal pięćdziesiąt procent taniej za drugą nogę. Może się jeszcze zastanów.


Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - page_up - 07-21-2017 07:02 PM

no taniej, ale jak będe chodził, jak będe miał dwie nogi pocięte?


Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu? - froterka - 07-21-2017 07:27 PM

To zalezy jaka metoda beda leczone zylaki. W niektorych technikach można chodzic niemal bez bolu już na nastepny dzien po zabiegu