Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Łatwy do instalacji system awaryjnego zasilania pompy CO - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Swobodne podszepty (/dzial-swobodne-podszepty)
+--- Dział: To, co nie pasuje gdzie indziej (/dzial-to-co-nie-pasuje-gdzie-indziej)
+--- Wątek: Łatwy do instalacji system awaryjnego zasilania pompy CO (/w-latwy-do-instalacji-system-awaryjnego-zasilania-pompy-co)Łatwy do instalacji system awaryjnego zasilania pompy CO - kura_udomowiona - 02-23-2017 09:41 AM

Witam, potrzebny mi łatwy do zainstalowania system awaryjnego zasilania dla pompy CO. Jest to dla mnie niezwykle ważne, dlatego będę szczególnie wdzięczna za konkretne polecenia i krótkie opinie o danym sprzęcie.


Łatwy do instalacji system awaryjnego zasilania pompy CO - KinomaNzLublina - 02-23-2017 10:35 AM

Wydaje mi się że nie są to urządzenia łatwe do zainstalowania wiec moze lepiej bedzie szukac czegoś o najlepszym stosunku jakości do ceny? Taka mała dygresja Smile


Łatwy do instalacji system awaryjnego zasilania pompy CO - decymetr35 - 02-23-2017 12:45 PM

Pewnie chodziło o ilość okablowania i podłączenia a tutaj jest bardzo różnie bo nowe systemy pozwalające na awaryjne zasilanie pompy CO są naprawdę banalne do zainstalowania i nie trzeba być elektrykiem żeby sobie z nimi poradzić. Nie trzeba wspominać że wydajnościowo wypadają o niebo lepiej niż stare, a najkorzystniej jest zamawiać je tu: http://www.soltec.sklep.pl/ups-zasilanie-awaryjne-c-87.html. W razie czego – pytaj, pozdrawiam.


Łatwy do instalacji system awaryjnego zasilania pompy CO - kura_udomowiona - 02-23-2017 03:41 PM

Wielkie dzięki. Tylko skoro dom mam już postawiony to nie jest za późno na takie urządzenie? Powinno być w coś dodatkowego wyposażone żeby działać jak należy?


Łatwy do instalacji system awaryjnego zasilania pompy CO - decymetr35 - 02-23-2017 04:53 PM

Tak jak widzisz całość jest zamknięta w jednej obudowie więc nie powinno być problemu z umieszczeniem tego w dobrym miejscu, nawet jeśli dom już jest wybudowany. Co do szczególnych komponentów to najlepiej kontaktować się z obsługą bo niestety nie mam na tyle profesjonalnej wiedzy zeby ci cos podpowiedziec. Napisz do nich albo zadzwoń a wszystkiego się dowiesz Smile. Pozdrawiam.


Łatwy do instalacji system awaryjnego zasilania pompy CO - kura_udomowiona - 02-23-2017 07:05 PM

Tak zrobię tylko nie chcę wyjśc na kogoś kto się totalnie nie zna Tongue. Dziekuje za namiary na sklep i konkretne wypowiedzi. Miło się rozmawiało, wszystkiego dobrego Smile.