Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Poszukiwane tanie studio fotograficzne na wynajem w Warszawie - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Różne problemy i troski (/dzial-rozne-problemy-i-troski)
+--- Wątek: Poszukiwane tanie studio fotograficzne na wynajem w Warszawie (/w-poszukiwane-tanie-studio-fotograficzne-na-wynajem-w-warszawie)

Poszukiwane tanie studio fotograficzne na wynajem w Warszawie - kura_udomowiona - 02-14-2017 09:43 AM

Cześc koleżanki i koledzy fotografowie. Mam do Was sprawę. Chodzi o to, że chcę porobić zdjęcia w profesjonalnym studiu moim modelkom. Nie mam jednak profesjonalnego studia i tu rysuje się problem. Czy wiecie może gdzie takie studio wynajmę?

Poszukiwane tanie studio fotograficzne na wynajem w Warszawie - AureliuszMarecki - 02-14-2017 10:17 AM

Na szczęście to wcale nie jest takie trudne jak się może wydawać. Można bez problemu wynająć takie studio. Z tego co wiem to są też teraz takie, gdzie dla modelek będzie garderoba, można nawet dodatkowo wizażystkę zamówić, jeśli potrzebna będzie aż taka charakteryzacja. Niczego w tym trudnego nie ma Smile

Poszukiwane tanie studio fotograficzne na wynajem w Warszawie - kura_udomowiona - 02-14-2017 12:13 PM

Tak? To bardzo chętnie się dowiem w takim razie gdzie można takie studio załatwić bo jakoś nie udało mi się do tej pory znaleźć niczego konkretnego. A jak Ty masz takie ifnroamcje o takim studiu to bardzo xchętnie skorzystam i się dowiem gdzie mogę pojechać na zdjęcia.

Poszukiwane tanie studio fotograficzne na wynajem w Warszawie - klaryskaU - 02-14-2017 03:02 PM

Ja kiedyś robiłam sesję zdjęciową w studiu https://bakarum.pl/ i byłam nawprawdę mega zadowolona. To jest takie naprawdę dobre studio fotograficzne Warszawa wynajem tanio zoaferuje Ci tylko w miejscu, a na dodatek oni mają cały sprzęt potrzebny, więc nie beędzie trzeba niczego zabierać ze sobą

Poszukiwane tanie studio fotograficzne na wynajem w Warszawie - AureliuszMarecki - 02-14-2017 05:35 PM

Też właśnie miałem na myśli bakarum.pl bo wiem, że oni akurat sprawdzają się doskonale. Z ich oferty już korzystałem i wiem, że wszystkie lampy, statywy, wszystko tam jest na miejscu, a to naprawdę potrafi ułatwić pracę i sprawić, że wszystko przebiega sprawniej

Poszukiwane tanie studio fotograficzne na wynajem w Warszawie - kura_udomowiona - 02-14-2017 07:14 PM

No jestem zachwycona. Bardzo dziękuję za informacje o tym studiu i mam nadzieję, że rzeczywiście powstania tam taka sesja jakiej obecnie potrzebuje