Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Czego potrzebuję do opieki nad starszą matką? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Świat, który nas otacza (/dzial-swiat-ktory-nas-otacza)
+--- Dział: Jak to w rodzinie (/dzial-jak-to-w-rodzinie)
+--- Wątek: Czego potrzebuję do opieki nad starszą matką? (/w-czego-potrzebuje-do-opieki-nad-starsza-matka)Czego potrzebuję do opieki nad starszą matką? - Hadesówka - 01-12-2017 12:23 PM

Cześć, nie jest mi o tym łatwo pisać, ale niestety, moja mama jest chora na alzheimera. Każdy, kto miał do czynienia z tą chorobą wie, jak to jest strasznie wyniszczające nie tylko osobe chorą, ale także i jej członków rodziny. To trochę jak opieka nad dzieckiem, tylko dużym, silniejszym. Poszukuję teraz jakichś produktów, dzięki którym raz, że bedę mogła lepiej zadbać o mamę, dwa, że i ja będę miała łatwiej.


Czego potrzebuję do opieki nad starszą matką? - poslankaboga - 01-12-2017 01:14 PM

Hej! Przede wszystkim kup od razu pieluchomajtki Seni – ABA MEDICA S.A. może Ci dostarczyć tego typu produkty w rozsądnej cenie. Jeśli Twoja mama jeszcze nie zaczęła mieć problemu z moczeniem się, to niestety, ale będzie miała. Ja podobnie mialam ze swoją mamą i wiem, jak ciężka jest to choroba. Musisz być silna dziewczyno. Bo tu niestety nie będzie lepiej.


Czego potrzebuję do opieki nad starszą matką? - Hadesówka - 01-12-2017 02:10 PM

Zdaję sobie z tego sprawę nawet za dobrze Sad A co jeszcze w ogóle dostanę w tym sklepie, o którym piszesz? Masz w ogóle do niego jakiś link, żebym mogła sobie to wszystko zobaczyć?


Czego potrzebuję do opieki nad starszą matką? - jankins - 01-12-2017 02:36 PM

cześć! Generalnie sklep internetowy AbaMedica to sklep z najróżniejszymi akcesoriami i sprzętami medycznymi. Jest tego naprawdę sporo. Raz, że te higieniczne sprawy, jak pieluchomajtki, osmetyki, ale też i specjalistyczne sprzęty itp., na przykład mają dobre poduszki ortopedyczne pod tym linkiem abamedica24.pl/37-poduszki-ortopedyczne – bardzo dobre zarówno dla osób starszych, jak i z urazami kręgosłupa. Co do zaś jeszcze Twojego głównego pytania, to przede wszystkim przydadzą Ci się własnie wszelkie udogodnienia przy poruszaniu się (w końcu to jednak jakiś rodzaj degradacji mózgu). Osoby cierpiące na alzheimera miewają też poważne problemy z koordynacją ruchową. Jednego dnia potrafią uciec i to hen daleko, a drugiego ledwo chodzą.


Czego potrzebuję do opieki nad starszą matką? - czarownica45 - 01-12-2017 04:01 PM

Myślę, że przy takich osobach przydatne też są wszelkie środki kosmetyczne. Choć sama nigdy nie maiąłm w rodzinie przypadku alzheimera, to słyszałam różne opowieści, do czego tacy ludzie są zdolni, tj jak potrafią się ubrudzić, i czym. Też mogą się przydać różnego rodzaju waty itp. Widzę, że w tym sklepie, co kolega z koleżanką zaproponowali mają takie rzeczy. Wejdź sobie chociażby pod ten link: abamedica24.pl/112-wata-platki-i-patyczki-. Generalnie strasznie współczuję sytuacji, bo wiem, jak to się często kończy Sad


Czego potrzebuję do opieki nad starszą matką? - Hadesówka - 01-12-2017 05:09 PM

Przyznaję, łatwo nie jest, ale w końcu to kiedyś ona o mnie dbała, przewijała mnie itp., to czemu ja teraz nie miałabym zadbać o nią. Dzięki za Wasze wskazówki, widze, że w tym sklepie są dokładne opisy, to się odnajdę. Pozdrawiam!