Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Długi… pieniądze, pomocy! - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Na etatcie, czyli praca (/dzial-na-etatcie-czyli-praca)
+--- Wątek: Długi… pieniądze, pomocy! (/w-dlugi%E2%80%A6-pieniadze-pomocy)Długi… pieniądze, pomocy! - Hadesówka - 06-02-2016 01:38 PM

Cześć. Mam pewien problem.. prowadzę własny biznes i pożyczyłam w przeszłości duże pieniądze innej firmie, która prowadzi mój znajomy. Niestety, okazało się, że jestem naiwna, bo pieniądze miały być dawno zwrócone, a do teraz nie ma po nich śladu. Z tego powodu, postanowiłam, że czeka mnie windykacja wierzytelności i zlecenie firmie odzyskanie długu. Znacie jakąś firmę, która się na tym zna?


Długi… pieniądze, pomocy! - poslankaboga - 06-02-2016 04:13 PM

Ja kiedyś próbowałam na własną rękę odzyskać pieniądze, które pożyczyłam w przeszłości. Znalazłam poradnik jak napisać wezwanie do zapłaty i rozesłałam do dłużników. Na część podziałała, a inni nie chcieli zapłacić. Wtedy zgłosiłam się do firmy Vindicat.pl i tam udało mi się z nimi nawiązać współpracę i w efekcie odzyskać pieniądze Wink


Długi… pieniądze, pomocy! - jankins - 06-02-2016 04:54 PM

Prowadzę biznes 10 lat i póki co nie miałem takiej sytuacji jak Ty, a sporo pożyczyałem pieniędzy.. znam się jednak na ludziach i wiem komu mogę ufać, a kto mnie oszuka. Myślę, że musisz popracować w przyszłości nad tzw. inteligencją emocjonalną. Bardzo pomaga ona w biznesie i nie tylko.


Długi… pieniądze, pomocy! - Hadesówka - 06-02-2016 07:34 PM

Dziękuję za namiary na firmę Wink Na pewno się do nich zgłoszę. A co do inteligencji emocjonalnej.. nie myślałam nigdy o niej. Może faktycznie pasuję nad nią popracować.