Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Pokarm firmy Humana – opłaca się, czy nie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niewykluczone, że źle potawiłem pytanie w temacie, chodzi mi o to, czy opłaca się kupować dla dziecka, czy produkty tego producenta w żaden sposób nie będą szkodzić dziecku i czy będą wspomagać jego prawidłowy rozwój? Proszę o rzeczowe wypowiedzi. Pozdrawiam i z góry dzięki!
Ja tam nie ufam żadnym pokarmom dla maluchów. Po to natura nas tak skonstruowała, żeby kobieta mogła sama wykarmić swoje dziecko, że nie ma co dla własnej wygody faszerować go czymś sztucznym. Naturalne mleko zawsze będzie dla nas najzdrowsze i pamiętajmy o tym!
Właśnie dlatego prosiłem o rzeczowe wypowiedzi… Nie znasz sytuacji, a wypowiadasz się.
Też się poczułam trochę dziwnie… ja miałam problem z wytwarzaniem mleka, więc podawanie dziecku zastępczego pokarmu było szalenie istotne. Czy może, odnosząc się do naturalnego „myślenia” kolegi, moje dziecko powinno podlegać procesowi ewolucyjnej eliminacji? Ale już mniejsza o to. Ja osobiście produkty Humany polecam. Są rzeczywiście dobre, różne smaki i przeznaczone dla dzieci w różnym okresie ich życia.
Też uważam, że ich produkty są bardzo dobre. Mają nie tylko doskonałe mleka początkowe (od urodzenia), ale też następne. Za to dla dzieci, które mają problem z przyswajaniem laktozy są pyszne kaszki bezmleczne, ż już nie wspomnę o herbatkach Smile
Super, dzięki za wypowiedzi Smile A jeszcze jakbyście mi mogły powiedzieć dziewczyny, gdzie dostanę te produkty we względnie dobrej cenie, to będę wdzięczny.
A sprawdzałeś może stronę aptekamini.pl? Tam mają zawsze dobrą ofertę i z tego co pamiętam, tam na pewno mają też i Humanę. Poszperaj sobie, myślę, że trafisz na nią bez większego problemu.
Jako, że ja wciąż jestem „w temacie”, to podsyłam bezpośredni adres pod ich produkty aptekamini.pl/category/znane-marki-humana. Rzeczywiście Humana od wielu lat produkuje najlepsze pokarmy dla dzieci. Ja pamiętam, że sama jeszcze jadłam ich kaszki, a teraz podaję je mojej córeczce. Sama czasem je jadam, jak mi się spieszy ze śniadaniem Big Grin
Przekierowanie