Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Gdzie tanio usunąć żylaki w Poznaniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już od dłuższego czasu nosze się z zamiarem usunięcia żylaków i szukam kliniki, gdzie zrobią to od reki i za przystepne pieniądze. Znacie i możecie polecić jakąs dobrą klinike z Poznania lub okolic. Acha, zalezy mi na takiej metodzie leczenia, żeby rekonwalescencja była pózniej maksymalnie krótka.
Ja usuwałem żylaki na NFZ, ale musiałem czekać prawie pół roku. Może na sam zabieg tak długo się nie czeka, ale zanim zrobiłem wszystkie badania to tak mniej więcej zeszło. Jak masz czas, to zaoszczędzisz sporo kasy, bo taki zabieg to zdaje się coś około 3-4 tyś.
No wiem, ale ja własnie nie mam czasu na czekanie. Zaraz idę na urlop i chciałem to zrobić własnie w tym czasie.
Wiem, że żylaki w Poznaniu szybko, skutecznie i w miarę tanio usuwają w tej klinice na ul. Podgórnej. Tutaj masz adres do ich serwisu internetowego http://chirurgianaczyn.pl/, gdzie masz dokładną specyfikację usług i ceny leczenia, w tym cennik leczenia żylaków różnymi metodami. Zwróć uwagę, że każda metoda leczenia to nieco inna cena. Na ogół jest tak, że im metoda mniej inwazyjna tym droższa. Poza tym w serwisie masz też dział z informacjami dla pacjenta, także możesz zobaczyć czego potrzebujesz do zabiegu zanim jeszcze się na niego zdecydujesz.
Masz do leczenia zylaki nog? Chcesz od razu zrobic dwie nogi czy najpierw jedna?
Dzięki za linka, już sprawdzałem tę klinike i jej oferta wydaje się na ten moment najbardziej atrakcyjna. Co do samych zylaków to tak, mam do leczenia żylaki obu nóg, ale narazie chce zrobić jedną, a za rok drugą. Na raz nie dam rady zrobic dwóch nóg.
Wiesz, jak byś zdecydował się od razu zrobić dwie nogi jest znacznie taniej. W tej klinice ARS VENA mają specjalne zniżki dla osób, które od razu chcą się pozbyć żylaków na dwóch kończynach. Wychodzi niemal pięćdziesiąt procent taniej za drugą nogę. Może się jeszcze zastanów.
no taniej, ale jak będe chodził, jak będe miał dwie nogi pocięte?
To zalezy jaka metoda beda leczone zylaki. W niektorych technikach można chodzic niemal bez bolu już na nastepny dzien po zabiegu
Przekierowanie