Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Kiedy wiadomo że trzeba naprawić tylną belkę Peugeot 206
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Pytanie do osób które naprawiały tylną belkę w Peugocie 206, skąd wiadomo że to akurat ta część? Czy po pewnej ilości przejechanych kilometrów wiadomo ze trzeba to zrobić czy słychać jakieś pukanie albo auto inaczej się prowadzi? Odpiszcie proszę.
Auto będzie gorzej trzymać się drogi, a nawet może być tak że na postoju bedzie mogla dostrzec lekki przechył. Tylko nie zapomnij żeby samochód postawić na równym terenie Tongue. Jesli wszystko jest w porządku to nie szukaj dziury w całym, szczególnie w tym kierunku bo drogą rzeczą jest naprawa belki Peugeot 206 kupiłem kiedyś na giełdzie dla córki. Od razu facet mi powiedział że belka była regenerowana, ale do dziś nic złego się z samochodem nie dzieje. Jak bedziesz szukać firmy zajmującej się regeneracją to polecam tylnabelkapolska.pl/cennik/peugeot/tylna-belka-peugeot-206/. Są tani i bardzo solidni.
Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź i namiary na firmę. Wydaje mi się że samochód lekko się przechyla na stronę, ale moze to tylko złudzenie. Niedługo pojadę do rodziców to mój tata zobaczy czy to belka czy moze cos innego.
Zawsze lepiej żeby auto obejrzał ktoś kto się zna. Szczerze wątpię żeby to była belka, bo czułabyś że auto inaczej się prowadzi. Skoro nic o tym nie piszesz to chyba nie zauważyłaś zmian?
właśnie nie, ale zobaczymy.
Pewnie, spokojnie i bez stresu, napisz co tam wyjdzie z oględzin.
Przekierowanie