Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Przygotowania do otwarcia sklepu – co kupić.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wszystko, co wam przyjdzie do głowy od strony zaplecza – poza towarem, kasą fiskalną i takimi oczywistymi rzeczami jak na przykład regały albo drzwi i lada. Czekam na wasze inspiracje i złote myśli!
hmmm, wiesz co, często zapomina się o drobiazgach. Na przykład ja mam etykietki na produkty samoprzylepne z nadrukiem i jestem z nich bardzo zadowolona, ale dopiero niedawno uświadomiłam sobie, że istnieje coś takiego jak drukarka do etykiet i można ją kupić, i samemu dodrukować to, co jest właśnie potrzebne… tak jest dużo bardziej praktycznie. Jak możesz zrobić coś sam to to zrób, taka moja zlota myśl na dzisiaj dla ciebie…;D
a ja powiem tak, zainwestuj w jakiś prosty program do zarządzania magazynem i od razu ciesz się statystyką i analizą. Na początku działalności to jest szczególnie przydatne, kiedy nie masz jeszcze dużego własnego doświadczenia i przyda Ci się jakaś profesjonalna wskazówka z systemu. Co kupić, a co nie, co jak się sprzeda i w jakim terminie może zejść ci z magazynu. Albo w jakich godzinach masz największy ruch i o czym to świadczy.
Przekierowanie