Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Remont gabinetu kosmetycznego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Czeka mnie remont gabinetu kosmetycznego, a właściwie pomieszczenia, które dopiero ma służyć jako gabinet. Będziemy tam działać razem ze znajomą. Potrzebujemy jakiejś sprawdzonej firmy, która zrobiłaby cały remont. Gabinet na obrzeżach Poznania. Musi to być ekipa, która robi kompleksowo, nie tylko jakieś wybrane prace, bo do ogarnięcia jest naprawdę sporo rzeczy. Czy są jakieś zniżki dla firm?
Polecam do prac remontowych w Poznaniu wziąć lokalną firmę i dokładnie sprawdzić wcześniej opinie.
Dołączam się. Szukam informacji o firmach z Poznania kładących panele podłogowe. Mam do położenia w biurze ponad 100m2. Ma być dobra ekipa i w miarę możliwości tania, oczywiście nie szukam kogoś, kto będzie pracował za darmo. Zapłacę za dobrze wykonaną podłogę, a nawet dam premię, bo zależy mi na tym, żeby to było solidnie zrobione.
Witam, mogę polecić firme robiącą zabudowy z płyt, elektrykę, montaż paneli, malowanie, szpachlowanie ścian Poznań cały obsługują i sąsiednie miejscowości również. Firma ma siedzibę na ul. os. Piastowskie. Nie wiem, czy są zniżki, ale na pewno można negocjować. Wycena jest ustalana zawsze indywidualnie, bo na ostateczny koszt się składa wiele czynników. Też wszystko zależy od tego, czy Pani będzie sama kupować materiały, czy też zleci ich kupno ekipie. Tak czy siak można zadzwonić albo napisać i po prostu zapytać o wstępną wycenę.
Przekierowanie