Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy znacie może profesjonalne forum dla pszczelarzy na którym znajdę sprawdzone informacje? Od dawna próbuję znaleźć coś sensownego w sieci bo mam wiele pytań i własnych spostrzeżeń, ale miejsca w które dotychczas trafiałem robiły mi w głowie więcej zamieszania niż wcześniej.
również bardzo długo szukałam takiego miejsca w necie i wiem jak jest ciężko bo to troche niszowa pasja. W kazdym razie najbardziej rzetelne forum jakie znalazłam jest na portalu Pszczeli Azyl. Wypowiadaja się tam ludzie z wieloletnim doświadczeniem, podrzucają sprytne rozwiazania do których niekiedy sami doszli. Jednym słowem obowiązkowe miejsce dla każdego kto interesuje się pszczelarstwem.
Wielkie dzięki, ale czy mogłabyś wkleić link, bo wyświetliło mi wiele wyników i nie wiem który jest właściwy. Pozdrawiam gorąco.
Ja nie mam problemu żeby tam trafić, ale może cos źle piszesz. Masz tu link do portalu - pszczeliazyl.pl/. Na nim znajdziesz artykuły i poradniki a na górnej belce masz dostep do forum i bloga. Polecam przeznaczyć sobie jeden dzień na lekturę bo treści jakie są tam zawarte nie znajdziesz w żadnej ksiazce.
Regularnie czytam forum o którym pisze koleżanka i uważam że jest to najlepsza strona tego typu w sieci. Ilość i jakość wiedzy jaka jest tam zawarta pozwala na swobodne założenie pasieki, jej prowadzenie i rozmnażanie rodzin. W razie problemów można pisać a ktoś zawsze odpowie i pomoze rozwiazac kłopot. Pozdrawiam.
Tego właśnie szukałem – wszystkich informacji w jednym miejscu. Bardzo jestem wam wdzięczny za pomoc bo samodzielnie szukałbym chyba tygodniami.
No daj spokój trzeba sobie pomagać. Moze jak bede miala kiedys pytanie odnosnie pszczół to tam mi właśnie odpiszesz Smile Kto wie, warto inwestować w bank karmy :].
Przekierowanie