Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Dziewczyna w Polsce mnie zdradza.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mieszkam za granicą, bo dostałem bardzo lukratywny kontrakt, ale moja narzeczona została w kraju. Boję się, że mniie zdradza, bo zaczeła się ostatnio dziwnie zachowywać i rzadziej chce się widywać na wideoczacie. Dodatkowo powiedziała, że nie może do mnie przyjechać, niby za dużo ma pracy. Jak mogę sprawdzić czy moje podejrzenia sa prawdziwe?
To proste, jeśli nie chcesz już dłużej się zastanawiać, wynajmij detektywa od zdrad. Będziesz miał niezbite dowody albo sie uspokoisz. Kto wie, może faktycznie ma jakiś problem, o którym nei chce ci mówić, żeby cię nie martwić i dlatego tak się zachowuje. A jeśli cię faktycznie zdradza to lepiej ją teraz kopnąć niż się hajtać i żałoac. Zawsze lepiej wiedzieć.
A znasz jakiegoś detektywa osobiście w Warszawie?
Tak, znam. Kiedyś jednego wynająłem ale sprawa dotyczyła odzyskiwania długu od jednego kolesia. Ale z tego co wiem Mbdetektywi.pl z Wawy też zajmują się zdradami.
A masz może linka?
Wiesz co, szukanie nie boli, naprawdę. Ale ok, będę dobrym nowym kolegą i masz: mbdetektywi.pl/.Tammasz kontakt, telefon, jak cos, to zadzwoń, ustal co i jak i działaj.
Przekierowanie