Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Czy płatne reklamy w sieci są skuteczne? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Na etatcie, czyli praca (/dzial-na-etatcie-czyli-praca)
+--- Wątek: Czy płatne reklamy w sieci są skuteczne? (/w-czy-platne-reklamy-w-sieci-sa-skuteczne)Czy płatne reklamy w sieci są skuteczne? - pająkC - 08-18-2020 04:56 PM

Wiadomo, każdy biznes online bez odpowiedniej reklamy nie ma racji bytu. Do tej pozy korzystałem w swoim biznesie internetowym z bezpłatnych form promocji. Jednak efekty takich działań nie do końca mnie satysfakcjonują i zastanawiam się nad płatnymi formami reklamy. Tylko jaka jej forma będzie najlepsza? Czy płatne reklamy są naprawdę skuteczne?


Czy płatne reklamy w sieci są skuteczne? - froterka - 08-18-2020 05:54 PM

Ja radziłabym skorzystanie z reklamy w social media , na przykład na Facebooku. Media takie mają bardzo dużą siłę oddziaływania i pozyskanie potencjalnych klientów wbrew pozorom nie jest takie trudne.


Czy płatne reklamy w sieci są skuteczne? - ITman - 08-18-2020 06:29 PM

A czy słyszałeś o Google Ads? To jedna z wiodących platform reklamowych on-line. Obejmuje wyświetlanie użytkownikom reklam sponsorowanych podczas przy wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Na pewno widziałeś tego typu reklamy surfując w sieci. Więcej informacji w tym temacie znajdziesz na https://marketing-portal.pl/google-ads-adwords/ - F14.


Czy płatne reklamy w sieci są skuteczne? - wielebny - 08-18-2020 08:21 PM

Google Ads to bardzo dobry pomysł na reklamę w sieci. To właśnie dzięki takiej formie promocji obroty mojego sklepu internetowego wzrosły o blisko 40%. Takie kampanie płatne umożliwiły mi uzyskanie natychmiastowych efektów w niedługim czasie.


Czy płatne reklamy w sieci są skuteczne? - decymetr35 - 08-18-2020 09:46 PM

Warto jeszcze wspomnieć o marketingu szeptanym. To również bardzo dobra forma promocji, która trafia do określonej grupy docelowej. W połączeniu z innymi reklamami, o których piszą moi poprzednicy, może przynieść pozytywnie zaskakujące rezultaty.