Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Wycena pozycjonowania stron - jak zrobić? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Z techniką za pan brat (/dzial-z-technika-za-pan-brat)
+--- Dział: AGD, GSM, Elektronika (/dzial-agd-gsm-elektronika)
+--- Wątek: Wycena pozycjonowania stron - jak zrobić? (/w-wycena-pozycjonowania-stron-jak-zrobic)Wycena pozycjonowania stron - jak zrobić? - wielebny - 10-28-2019 11:27 AM

Cześć, mam mała firmę i strone internetow. Syn mówi, że powinienem na poważnie zająć sie swoją stroną, bo nie pojawia sie ona nawet w 10 wynikow wyszukiwania. Na czym polega wycena pozycjonowania stron? Ktos podpowie?


Wycena pozycjonowania stron - jak zrobić? - klaryskaU - 10-28-2019 02:01 PM

Na twoim miejscu Ja bym poprosiła o wycenę pozycjonowania stron conajmniej w kilku agencjach i wybrała najlepsza oferte. Większość agencji wykonuje takie wyceny online, wystarczy wypełnic stosowny formularz. Należy w nim podac adres e-mail, adres strony i proponowane słowa kluczowe.


Wycena pozycjonowania stron - jak zrobić? - wielebny - 10-28-2019 02:53 PM

już o to poprosilem, ale chcialem jeszcze poznac opinie innych, bo skąd będę wiedział jakie frazy wybrać.


Wycena pozycjonowania stron - jak zrobić? - decymetr35 - 10-28-2019 03:55 PM

Zazwyczaj wiemy, jakie frazy są związane z naszą branżą, ale wycena to tylko początek współpracy. Agencja prowadzi także audyty SEO, taki audyt pozwala ocenic kondycje serwisu, począwszy od struktury kodu, jakosci treści czy szybkosci ładowania. Przy wycenie i przed podpisaniem umowy warto poruszyć też sprawe rozliczenia i formy płatności.


Wycena pozycjonowania stron - jak zrobić? - czarownica45 - 10-28-2019 05:34 PM

a jakie są modele płatności za usługi pozycjonerskie? I która z nich jest najbardziej korzystna? podpowiedzcie cos pleasss Smile


Wycena pozycjonowania stron - jak zrobić? - decymetr35 - 10-28-2019 08:23 PM

To zalezy, bo z jednej strony klienci lubia forme rozliczeń za efekt, czyli płacisz dopiero wtedy jak strona osiągnie 1 miejsce w google, a z drugiej strony to może być mylące. Bo co, jeśli strona bedzie mieć raz 5 a raz pierwsze miejsce i zaraz potem spadnie? Warto rozważyć opłatę abonamentową.