Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Na etatcie, czyli praca (/dzial-na-etatcie-czyli-praca)
+--- Wątek: Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? (/w-rola-narzedzia-surfer-w-pozycjonowaniu-stron)Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - page_up - 08-29-2019 02:56 AM

Hej, ostatnio przypadkowo usłyszałem w rozmowie o narzędziu Surfer. Podobno coraz więcej firm się przekonuje się do niego i dostrzega liczne korzyści i ułatwienia, co jednocześnie spotyka się z zadowoleniem klientów. Czy ktoś z Was obsługuje Surfera i może powiedzieć coś więcej na jego temat?


Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - pająkC - 08-29-2019 04:39 AM

Ciężko korzystać z niego na własną rękę, wydaje mi się że tylko doświadczona osoba, która jest związana z pozycjonowaniem od dłuższego czasu - będzie umiała czerpać jak najwięcej z tego typu narzędzi. Ale zdecydowanie warto nawiązać współpracę z agencją, która sprawnie posługuje się Surferem. Wystarczy poczytać na ten temat w internecie.


Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - page_up - 08-29-2019 05:54 AM

Właśnie koniecznie mam zamiar zgłębić temat w internecie


Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - pająkC - 08-29-2019 07:47 AM

Ja też znam Surfera jedynie ze słyszenia, dlatego nie umiem pomóc nic więcej, niestety.


Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - wielebny - 08-29-2019 09:43 AM

Agencja interaktywna, która obsługuje moją witrynę, niedawno odkryła Surfera i potrafi wydobyć z niego wszystko to, co najlepsze. Ja jestem zadowolony, ponieważ nawiązując współpracę ze specjalistami oczekiwałem, że nie będę musiał się jakoś szczególnie angażować w proces optymalizacji, aby obserwować wyniki prowadzonych działań - przede wszystkim zyski.


Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - AdriannaOpolska - 08-29-2019 09:53 AM

Zawsze doceniam firmy, które korzystają z nowych narzędzi, rozszerzają swoją działalność i stawiają na rozwój. Wtedy wiem, że takiemu przedsiębiorstwu zdecydowanie warto zaufać.


Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - klaryskaU - 08-29-2019 10:32 AM

Zgadzam się, zawsze szukam do współpracy właśnie takich firm, dzięki nim i ja mogę się rozwijać.


Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - page_up - 08-29-2019 01:10 PM

Dziękuję wszystkim!


Rola narzędzia Surfer w pozycjonowaniu stron? - ITman - 08-29-2019 04:09 PM

Ja jeszcze dodam coś od siebie, mianowicie niedawno trafiłem na artykuł, gdzie pracownicy jednej ze znanych i polecanych agencji interaktywnych wypowiadali się na temat Surfera. Znajdziesz go tutaj: https://surferseo.com/pl/blog/surfer-w-agencji-grupa-tense. Myślę, że to najlepsze źródło informacji o narzędziach tego typu, zawsze najwięcej dowiesz się o różnych działaniach właśnie od osób, które to praktykują na co dzień. Znajdzesz tam między innymi korzyści i ułatwienia, z którymi wiąże się Surfer.