Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Jaka jest rozmiarówkę Reebok? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Życie w dobrym stylu (/dzial-zycie-w-dobrym-stylu)
+--- Wątek: Jaka jest rozmiarówkę Reebok? (/w-jaka-jest-rozmiarowke-reebok)Jaka jest rozmiarówkę Reebok? - KinomaNzLublina - 06-24-2019 11:04 AM

Chcę zamówić sobie buty Rebooka, ale trochę się boję, że źle dobiorę rozmiar. Jakieś rady, wskazówki? W ogóle jak kupować buty przez Internet, żeby nie było problemów?


Jaka jest rozmiarówkę Reebok? - LadyNadobna - 06-24-2019 12:00 PM

Wiesz co, rozmiarówka butów markowych Reebok jest dosyć przejrzysta i nie powinna przysparzać Ci kłopotów. Wejdziesz sobie do sklepu internetowego, znajdziesz tabelę i po prostu zmierzysz stopę. W razie gdyby coś Ci się nie udało to zawsze możesz zrobić zwrot. Ale mówię ci, że rozmiarówka butów Reebok jest na tyle intuicyjna, że szybko się w niej zorientujesz.


Jaka jest rozmiarówkę Reebok? - wielebny - 06-24-2019 02:00 PM

Ja mogę polecić sklep, gdzie ostatnio robiłem zakupy. Kupowałem ten model https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-tubular-shadow/ i mieli bardzo dobrze opisane rozmiary. Lubię adidas tubular opinie nie bez powodu są takie dobre… W tym samym sklepie mają też buty Reeboka, wiec znajdziesz tam opis rozmiarów i różne modele do wyboru.


Jaka jest rozmiarówkę Reebok? - karp - 06-24-2019 04:11 PM

Kupując buty przez Internet wybierz sklep, który jest sprawdzony i polecany przez innych. Wtedy wiesz, że celujesz w oryginały. Poczytaj też w regulaminie o swoich prawach reklamacji, zwrotu i tak dalej.