Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Czy ktoś z was używał żarówek led w samochodzie? Jak wrażenia? Warto je kupować? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Różne problemy i troski (/dzial-rozne-problemy-i-troski)
+--- Wątek: Czy ktoś z was używał żarówek led w samochodzie? Jak wrażenia? Warto je kupować? (/w-czy-ktos-z-was-uzywal-zarowek-led-w-samochodzie-jak-wrazenia-warto-je-kupowac)

Czy ktoś z was używał żarówek led w samochodzie? Jak wrażenia? Warto je kupować? - AureliuszMarecki - 02-12-2018 07:44 AM

Siemka. Muszę wymienić kilka żarówek w środku w aucie i zastanawiam się nad kupieniem takich led. Wiem że światło będzie na pewno jaśniejsze, ale interesuje mnie ich trwałość. Korzystał ktoś i może mi coś więcej o nich powiedzieć? Gdzie zamawialiście takie żarówki?

Czy ktoś z was używał żarówek led w samochodzie? Jak wrażenia? Warto je kupować? - pająkC - 02-12-2018 10:28 AM

Trzymają chyba nawet lepiej niż te normalne. Ja zamawiałem żarówki led do samochodu na stronie https://www.ultra-elektro.pl/162-samochodowe-zarowki-led. Sprawdź sobie najpierw jaki gwint masz u siebie, bo nie wszędzie pasują ale na pewno są dużo lepsze Wink Mogę ci wysłać zdjęcie jak chcesz Big Grin

Czy ktoś z was używał żarówek led w samochodzie? Jak wrażenia? Warto je kupować? - decymetr35 - 02-12-2018 11:16 AM

Patrz też na fakt że np. przy starcie silnika będzie mniejsze obciążenie bo takie żarówki zużywają mniej energii. Co prawda różnica będzie zauważalna jak wymienisz wszystkie na ledowe ale mimo wszystko. W mroźne dni nie raz może ci to uratować tyłek Tongue

Czy ktoś z was używał żarówek led w samochodzie? Jak wrażenia? Warto je kupować? - AureliuszMarecki - 02-12-2018 01:24 PM

Widziałem u mojego znajomego takie żarówki i on jak zapali światło w środku to jest jasno jak w pokoju. Szczególnie w nocy daje to super efekt i dlatego chciałem je wymienić. Chociaż jak patrzę na cenę to może kupię ich więcej i wymienię wszystkie Smile

Czy ktoś z was używał żarówek led w samochodzie? Jak wrażenia? Warto je kupować? - ITman - 02-12-2018 03:33 PM

Jak już chcesz kupować to na takiej stronie jak wyżej. Ja kupiłem w blaszaku z częściami koło domu i po kilku tygodniach zrobił się stroboskop. Babka sprzedała mi jakieś chińskie żarówki.

Czy ktoś z was używał żarówek led w samochodzie? Jak wrażenia? Warto je kupować? - AureliuszMarecki - 02-12-2018 05:43 PM

No tego wolał bym uniknąć a na miejscu mają i tak chyba 2 razy drożej więc wolę poczekać a widzieć co kupuję Big Grin