Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Świat, który nas otacza (/dzial-swiat-ktory-nas-otacza)
+--- Dział: Apetyt na wpoczynek i podróże (/dzial-apetyt-na-wpoczynek-i-podroze)
+--- Wątek: Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. (/w-tani-hostel-w-celach-biznesowych-%E2%80%93-poszukiwany)Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - AureliuszMarecki - 09-05-2017 03:30 AM

Cześć wszystkim, z góry mówię, że zależy mi na cenie. Niebawem wybieram się do Warszawy w celach biznesowych i poszukuję pokoju, który posłuży mi za pomieszczenie do negocjacji. Zależy mi na dwóch czynnikach: wyglądzie i cenie.


Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - pająkC - 09-05-2017 05:24 AM

Co masz na myśli mówiąc o wyglądzie pokoju?


Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - AureliuszMarecki - 09-05-2017 08:05 AM

Czasami dekoratorzy wnętrz przesadzają i odwzorowują tęczę na ścianie. Myślę o stonowanych kolorach, eleganckim wystroju.


Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - pająkC - 09-05-2017 09:39 AM

Zgodzę się z Tobą. Polecam Ci mój ulubiony hostel tanio wynajmiesz tutaj pokój na noc lub kilka dób. Wejdź na stronę: http://mishmashhostel.com/ i postaraj się znaleźć apartament Jana Pawła – moim zdaniem jest bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o spotkania biznesowe. Jest to zresztą apartament przeznaczony głównie dla biznesmenów i dzieje się tak nie bez powodu. Pokoje są eleganckie, wystrój nie jest krzykliwy – w sam raz na poważne, biznesowe spotkanie. Na pewno zrobisz dobre wrażenie. Kontrakt masz w kieszeni – biznesmeni zwracają uwagę na wiele różnych rzeczy, nie tylko na atrakcyjność Twoich ofert firmowych.


Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - decymetr35 - 09-05-2017 12:29 PM

Byłem w tym apartamencie i również polecam, po spotkaniu możesz spokojnie wypocząć, ponieważ w pokoju znajdziesz szereg podstawowych udogodnień, rozrywki.


Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - AureliuszMarecki - 09-05-2017 03:06 PM

O, a jakie? Świetnie, przyjemnie z pożytecznym!


Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - decymetr35 - 09-05-2017 03:48 PM

Priorytetem są tanie noclegi hostel oferuje jednak wiele więcej. Wejdź na stronę: http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/, a także w opis poszczególnych pokoi, aby dowiedzieć się więcej. A rozrywki? Przede wszystkim telewizor z kablówką i Internet.


Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - AureliuszMarecki - 09-05-2017 05:13 PM

A jak ma się sprawa z parkingiem?


Tani hostel w celach biznesowych – poszukiwany. - radiooperator0002 - 09-05-2017 05:32 PM

O tym właściciele hostelu także pomyśleli. Dla mnie wartościowy jest też fakt, że przy każdym apartamencie jest mapka obrazująca, gdzie jest dany apartament, więc nie ma mowy, że się zgubisz. Parking jest w pobliżu hostelu, także nie musisz się o to martwić. Pozostało mi jedynie życzyć Ci miłego pobytu w hostelu i udanych negocjacji z kontrahentem!