Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Ogólnie o zdrowiu (/dzial-ogolnie-o-zdrowiu)
+--- Wątek: Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? (/w-krem-na-blizny-czy-plastry-na-blizny-co-lepiej-kupic)

Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - Hadesówka - 08-08-2016 11:52 AM

Moja mama niecałe 2 miesiące temu miała operację, ale zostałą po niej dosc brzydka blizna, bo szwy za mocno weszły w skorę…;/ No i tak zastanawiam się czy lepiej kupić krem na blizny czy plastry na blizny?

Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - poslankaboga - 08-08-2016 12:25 PM

Każda blizna to jest pozostałość po ranie. Dlatego ważnym elementem pielęgnacji blizn jest jej systematyczne oczyszczanie no i natłuszczanie. Właśnie składniki natłuszczające i przyspieszające regenerację mają kremy na blizny i dziś to stosują ludzie w roznym wieku. Bo jednak każdemu z nas zależy na tym, aby jakos wyglądać jak człowiek a nie Yeti.

Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - czarownica45 - 08-08-2016 02:23 PM

Może wypróbuj Sutricon? Mojej siostrze pomoglo jak miala cesarkę no i teraz blizna jest prawie niewidoczna. Ale gojenie się rany to jak wiesz nie trwa tydzień lub dwa. Tu masz opis tego jak to działa https://www.aptekagemini.pl/sutricon-plastry-silikonowe-na-blizny-1-opakowanie-po-5-sztuk.html no mozesz ewentualnie się nad tym zastanowic. Bo to są plastry na blizny pooperacyjne ale też po oparzeniach czy inne.

Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - yennefer - 08-08-2016 02:43 PM

Czasami jest dobrze regenerować skórę od środka czyli brać suplementy diety z witaminami ale tutaj dobrze byłoby poradzić się jakiegoś dermatologa w tej sprawie

Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - czarownica45 - 08-08-2016 03:13 PM

Dobrze jest sprawdzić co jak działa zanim się ostatecznie an cos zdecydujemy. Jest tez apteka Gemini i masz u niej na stronie opisane działanie maści przeciwbólowych, tranów różnych suplementów diety na dobry sen czy masę innych preparatów. Posprawdzaj sobie co i jak i wtedy wiesz czego potrzebujesz.

Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - poslankaboga - 08-08-2016 04:24 PM

Ja się akurat cieszę, że dziś można znaleźć też suplementy diety zwiększające libido u kobiet… kiedys myślałam ze to wstyd, ze takie cos brałam ale teraz myślę inaczej.

Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - brunhilda - 08-08-2016 07:16 PM

Ważne, żeby w związku dobrze się dogadywac i razem pokonywac trudności Wink

Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - czarownica45 - 08-08-2016 07:56 PM

Ja wiele rzeczy sobie sprawdzam bo apteka Gemini ma sporo roznych opisów nawet dermokosmetyków i np., jak ja mam skórę wrażliwą to muszę na nią po prostu jeszcze bardziej uwazać, a oni maja aktualne informacje o lekach, dawkowaniu. A dobrze jest zebrac info zanim się na cos konkretnego zdecyduje się.

Krem na blizny czy plastry na blizny co lepiej kupic? - brunhilda - 08-08-2016 09:27 PM

Są rożne kremy na blizny no i ich skład jest różny. Ale kremy zwykle pomagaja rozjaśnić albo złagodzić bliznę.