Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Z techniką za pan brat (/dzial-z-technika-za-pan-brat)
+--- Dział: Piąty bieg, czyli wokół motoryzacji (/dzial-piaty-bieg-czyli-wokol-motoryzacji)
+--- Wątek: Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi (/w-poleccie-jakis-tani-wynajem-aut-w-lodzi)

Strony: 1 2

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - Hadesówka - 07-20-2017 07:22 AM

Cześć. Niedługo jadę na delegację na 2 tygodnie do Łodzi. Nie uśmiecha mi się poruszanie komunikacją miejską, bo musze dużo jeździć z jednego miejsca na drugie. W związku z tym potrzebowałabym jakąś wypożyczalnię aut, gdzie dostanę jakiś dobry samochód.

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - poslankaboga - 07-20-2017 09:45 AM

Ja to bym się bała wypożyczać auto od kogoś, czy nawet z jakiejś firmy, bo to zawsze strach, że coś Ci się stanie i będziesz musiał pokrywać wszystkie koszty naprawy.

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - czarownica45 - 07-20-2017 10:53 AM

Przecież wszystkie samochody w wypożyczalniach mają opłacone OC i AC , więc cokolwiek się stanie to ubezpieczyciel pokryje wszystkie koszty. W przeciwnym sensie, jaki sens miałoby gdybyś jeszcze musiała płacić za kolizję drogową?

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - jankins - 07-20-2017 12:18 PM

Koleżanka ma rację. Zazwyczaj wszystkie takie samochody mają opłacone ubezpieczenie, więc nie musisz się o to martwić. Odpowiadając na pytanie koleżanki, to mogę Ci polecić tani wynajem aut w Łodzi, z którego ja korzystam, ponieważ też mam częste delegacje właśnie do tego miasta. Sprawdź sobie poza tym na stronie: http://metropolis-rent.pl/, jakie są dostępne samochody i za ile możesz je dostać. Mają szeroki wybór samochodów w różnych cenach i klasach.

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - page_up - 07-20-2017 01:14 PM

Ja tam nie ufam żadnym wypożyczalniom. Kiedyś wynająłem auto, które okazało się niesprawne, a firma wypożyczająca obciążyła mnie później kosztami naprawy. Od tamtej pory wolę jeździć komunikacją miejską lub tramwajami.

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - pająkC - 07-20-2017 03:08 PM

To miałeś najzwyczajniej w świecie pecha. Pierwszy raz słyszę o takiej historii, a sam wielokrotnie wynajmuję auta dla swoich pracowników, gdy jeżdżą na delegację.

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - Hadesówka - 07-20-2017 04:17 PM

Mi zależy przede wszystkim, żeby auto było sprawne i, żebym mogła się nim swobodnie poruszać.

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - decymetr35 - 07-20-2017 04:35 PM

W wypożyczalniach to zazwyczaj mają sprawne auta, więc o to akurat nie musisz się martwić.

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - jankins - 07-20-2017 05:44 PM

Poza tym mają naprawdę okazyjne ceny, więc wynajem na te 2 tygodnie nie wyniesie Cię dużo.

Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi - Hadesówka - 07-20-2017 07:19 PM

Dzięki w takim razie za polecenie firmy i na pewno się z nimi skontaktuję, gdy będę w Łodzi.