Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Szukam w Holandii pracy w szklarni. - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Na etatcie, czyli praca (/dzial-na-etatcie-czyli-praca)
+--- Wątek: Szukam w Holandii pracy w szklarni. (/w-szukam-w-holandii-pracy-w-szklarni)Szukam w Holandii pracy w szklarni. - serwetka - 07-04-2017 05:35 AM

Potrzebuję kasy i kocham kwiaty, dlatego pomyślałam o pracy w szklarni, a najlepszym miejscem jest chyba Holandia, czyż nie? Jeśli macie jakieś namiary, będę wdzięczna.


Szukam w Holandii pracy w szklarni. - nadęta321 - 07-04-2017 08:09 AM

Ja też bym pojechała, ale mogę tylko w wakacje, a oni wolą zatrudniać na dłużej. Moja kumpela pracuje w Holandii już dwa lata, mogę zapytać.


Szukam w Holandii pracy w szklarni. - kura_udomowiona - 07-04-2017 09:09 AM

Po co czekać, ja ci pomogę. W Holandii praca w szklarni to prawdziwa przyjemność jeśli lubisz rośliny. Mnóstwo firm poszukuje pracowników do różnych prac szklarniowych. Doświadczenie nie jest konieczne ale jego posiadanie jest dodatkowym atutem. Do obowiązków pracownika należy miedzy innymi sadzenie cebul i sadzonek, pielenie, zrywanie kwiatów i układanie bukietów, a także różnych dodatkowych prac pielęgnacyjnych. Oferty możesz znaleźć tutaj: marvelpc.pl/ i wybrać taką, która cię zainteresuje.


Szukam w Holandii pracy w szklarni. - serwetka - 07-04-2017 11:27 AM

A jakieś dodatkowe wymagania mają? No i jak to załatwić?


Szukam w Holandii pracy w szklarni. - kura_udomowiona - 07-04-2017 01:46 PM

Fajnie gdybyś mówiła po angielsku i miała prawo jazdy, ale nie jest to konieczne. A załatwienie jest proste – trzeba się zgłosić do Marvel Personal Consulting i już. Oni za ciebie wszystko załatwią i nawet nie wezmą prowizji Smile.


Szukam w Holandii pracy w szklarni. - serwetka - 07-04-2017 04:06 PM

Super, dzięki Smile.