Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Poszukuję firmy realizującej biznesowe szkolenia dla firm w Poznaniu – jakie wybrać? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Świat, który nas otacza (/dzial-swiat-ktory-nas-otacza)
+--- Dział: Hobby w naszym życiu (/dzial-hobby-w-naszym-zyciu)
+--- Wątek: Poszukuję firmy realizującej biznesowe szkolenia dla firm w Poznaniu – jakie wybrać? (/w-poszukuje-firmy-realizujacej-biznesowe-szkolenia-dla-firm-w-poznaniu-%E2%80%93-jakie-wybrac)

Poszukuję firmy realizującej biznesowe szkolenia dla firm w Poznaniu – jakie wybrać? - AureliuszMarecki - 03-31-2017 12:43 PM

Możecie pomóc w znalezieniu profesjonalnej firmy zajmującej się szkoleniami biznesowymi? Szkoła najlepiej żeby była w Poznaniu właśnie, choć w okolicach też będzie dobrze. Miękkie umiejętności ponoć bardzo podnoszą wydajność pracy, czy to prawda? Nie wiem sam czy inwestować w to i wysyłać swoich pracowników.

Poszukuję firmy realizującej biznesowe szkolenia dla firm w Poznaniu – jakie wybrać? - pilotmecha - 03-31-2017 03:28 PM

Słyszałeś o firmie TrainBrain? Jeśli nie to polecam zapoznać się z ich możliwościami bo naprawdę warto. Generalnie organizują właśnie takie szkolenia biznesowe z różnych zakresów. Czy to się przydaje? No bez wątpienia. Już sama komunikacja prowadzona w prawidłowy sposób ułatwia nawiązywanie kontaktów, a tam trenerem komunikacji jest świetny fachowiec. Kreatywne rozwiązywanie problemów jest także świetne, sztuka motywacji. Bardzo szybko widać efekty takich szkoleń.

Poszukuję firmy realizującej biznesowe szkolenia dla firm w Poznaniu – jakie wybrać? - AureliuszMarecki - 03-31-2017 04:32 PM

O firmie nie słyszałem, ale dzięki za sugestię. Generalnie jedak na czym to tak mniej więcej polega? Nie bardzo potrafię sobie wyobrazić takich zajęc…

Poszukuję firmy realizującej biznesowe szkolenia dla firm w Poznaniu – jakie wybrać? - pilotmecha - 03-31-2017 05:07 PM

Na przykład co do komunikacji najpierw wykładana jest teoria, a potem na przykład zabawa w scenki, tak zabawa bo musi być mila atmosfera żeby wiedza wchodziła. Dzwoni upierdliwy klient i trzeba z nim pogadać tak, aby go uspokoić, a do tego jeszcze namówić na usługe czy produkt. No nie jest to proste i właśnie na tym polegają szkolenia. Przykład podałam mocno prymitywny, ale chyba zrozumiesz o co chodzi Wink

Poszukuję firmy realizującej biznesowe szkolenia dla firm w Poznaniu – jakie wybrać? - pająkC - 03-31-2017 07:00 PM

Mnie w życiu zawodowym bardzo podało się szkolenie z kreatywnego myślenia, moje projekty często przebijają się w firmie, a wiadomo jakie z tego bonusy, nie tylko szacunek w firmie, ale i więcej $$$ Wink

Poszukuję firmy realizującej biznesowe szkolenia dla firm w Poznaniu – jakie wybrać? - kura_udomowiona - 03-31-2017 08:25 PM

Jak sobie zajrzysz tutaj http://trainbrain.com.pl/dla-firm/ to będziesz miał konkretny opis tej oferty. Świetne mają szkolenia dla firm w Poznaniu, atmosfera jest tak przyjemna, że aż nie chce się do domu iść, a wiedza z zajęć sama wchodzi. Widać że ludzie z pasją. Szkolenia są bardzo przydatne, nawet się nie zastanawiaj.

Poszukuję firmy realizującej biznesowe szkolenia dla firm w Poznaniu – jakie wybrać? - AureliuszMarecki - 03-31-2017 09:02 PM

No to mnie przekonaliście, dzięki za pomoc!