Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Która lalka My Little Pony jest najlepszym prezentem dla dziewczynki? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Świat, który nas otacza (/dzial-swiat-ktory-nas-otacza)
+--- Dział: Kolorowy świat dziecka (/dzial-kolorowy-swiat-dziecka)
+--- Wątek: Która lalka My Little Pony jest najlepszym prezentem dla dziewczynki? (/w-ktora-lalka-my-little-pony-jest-najlepszym-prezentem-dla-dziewczynki)Która lalka My Little Pony jest najlepszym prezentem dla dziewczynki? - nadęta321 - 03-27-2017 02:36 PM

Cześć wszystkim. Kilka lat temu mojej przyjaciółce urodziła się córeczka, Pola. Przez ostatnie lata byłam za granicą i jakoś tak wyszło, że nie miałam czasu odwiedzić przyjaciółki w domu i zobaczyć jej córeczki. Teraz wracam do Ojczyzny na stałe i chcę Poli kupić jakiś fajny prezent – dziewczynka ma już prawie 6 lat! Pamiętam, jak sama byłam małą dziewczynką i uwielbiałam lalki. Kto idzie z duchem czasu i jest w stanie doradzić mi, która lalka ucieszy moją „siostrzenicę”? Z góry dziękuję i pozdrawiam. K.


Która lalka My Little Pony jest najlepszym prezentem dla dziewczynki? - serwetka - 03-27-2017 04:10 PM

Na stronie internetowej: ebambini.pl/Lalki-c1507 możesz obejrzeć lalki My Little Pony. Wybór na stronie jest duży, dlatego na pewno bez trudu wybierzesz odpowiednią lalkę. Wybierz taką, którą sama byś się z chęcią pobawiła, cofając się kilkanaście lat wstecz. Niektóre lalki posiadają także akcesoria, wiele z nich wygląda niezwykle – mają kolorowe włosy, odzwierciedlają współczesną modę. Sądzę, że bez względu na to, którą lalkę wybierzesz – Pola będzie zadowolona.


Która lalka My Little Pony jest najlepszym prezentem dla dziewczynki? - czarownica45 - 03-27-2017 05:49 PM

Moja chrześniaczka miała ostatnio szóste urodziny. Kupiłam jej lalkę z tęczowymi włosami. Wybrałam ją ze względu na to, że oprócz lalki, w opakowaniu było też wiele akcesoriów.


Która lalka My Little Pony jest najlepszym prezentem dla dziewczynki? - nadęta321 - 03-27-2017 07:27 PM

Co wchodzi w skład tych akcesoriów?


Która lalka My Little Pony jest najlepszym prezentem dla dziewczynki? - czarownica45 - 03-27-2017 08:35 PM

Do lalki, którą kupiłam ja, były doczepiane skrzydła – chyba ten gadżet wywarł największe wrażenie na mojej chrześniaczce. Ponadto były ubrania na zmianę, naklejki, nowe włosy, które można było doczepić. A do tego szczotka do włosów. Prezent był naprawdę trafiony. Sądzę, że w Twoim przypadku również tak będzie.