Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Które maszyny do wysokiego połysku działają najlepiej? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Z techniką za pan brat (/dzial-z-technika-za-pan-brat)
+--- Dział: Pozostałe urządzenia i maszyny (/dzial-pozostale-urzadzenia-i-maszyny)
+--- Wątek: Które maszyny do wysokiego połysku działają najlepiej? (/w-ktore-maszyny-do-wysokiego-polysku-dzialaja-najlepiej)

Które maszyny do wysokiego połysku działają najlepiej? - page_up - 03-15-2017 08:30 AM

Witam. Potrzebna jest mi dobra maszyna do stolarki do nadawania połysku. Tutaj mtm-maszyny.pl/pl/245-technologia-wysokiego-polysku znalazłem ciekawą ofertę. Dostępne są różne maszyny do wysokiego połysku ale w sumie nie wiem co wybrać, tyle tego jest… Macie jakieś swoje typy?

Które maszyny do wysokiego połysku działają najlepiej? - ITman - 03-15-2017 08:48 AM

To zależy na jakich efektach ci zależy. No i ile możesz wydać.

Które maszyny do wysokiego połysku działają najlepiej? - page_up - 03-15-2017 10:07 AM

Cena jest mniej ważna, zależy mi na skutecznym działaniu i trwałości maszyny żebym nie musiał szybko jej wymieniać

Które maszyny do wysokiego połysku działają najlepiej? - AureliuszMarecki - 03-15-2017 12:08 PM

Kolega wyżej ma rację, wszystko zależy od efektów jakie chcesz uzyskać. Jak chcesz po prostu wypolerować powierzchnię to najlepsza będzie polerka albo szlifierka a jak wolisz nałożyć na powierzchnię warstwę nabłyszczającą i przy okazji pięknie nabłyszczającą to z tego co widzę w ofercie MTM Maszyny można też znaleźć takie urządzenia. Oczywiście jak trzeba pozbyć się starej warstwy to niezastąpione są polerki i szlifierki ale w każdym innym przypadku polecałbym ostatnią maszynę, do nakładania nabłyszczającej warstwy bo efekt jest bardzo estetyczny a przy okazji można świetnie zabezpieczyć drewno, wespół z innymi sposobami albo rezygnując z nich

Które maszyny do wysokiego połysku działają najlepiej? - ITman - 03-15-2017 01:26 PM

Wśród szlifierek można też znaleźć różne urządzenia więc jak coś to ja bym polecał od razu zaopatrzyć się w różne (na przykład zwykłą i do polerowania rogów) albo kupować je stopniowo żeby dobrze wyposażyć warsztat

Które maszyny do wysokiego połysku działają najlepiej? - page_up - 03-15-2017 04:23 PM

Mam to na uwadze i taki mam zamiar ale nie wiedziałem własnie od czego zacząć Smile teraz już mniej wiecej wiem, dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi i porady Smile

Które maszyny do wysokiego połysku działają najlepiej? - AureliuszMarecki - 03-15-2017 04:55 PM

Nie ma za co Smile No i pamiętaj że ważne jest żeby wybierać maszyny wysokiej jakości, dobrych marek