Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Reklama dla nowopowstałej firmy. - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Na etatcie, czyli praca (/dzial-na-etatcie-czyli-praca)
+--- Wątek: Reklama dla nowopowstałej firmy. (/w-reklama-dla-nowopowstalej-firmy)Reklama dla nowopowstałej firmy. - ITman - 01-18-2017 04:04 PM

Drodzy forumowicze, założyłem właśnie nową firmę i muszę teraz zadbać o odpowiednie działania marketingowe. Szukam właśnie firmy, która pomoże stworzyć system szyldów, ulotek itp. Możecie kogoś polecić? Zetknęliście się z jakąś rzetelną firmą?


Reklama dla nowopowstałej firmy. - pilotmecha - 01-18-2017 04:36 PM

Firm tego typu w ostatnich latach powstało bardzo dużo, dlatego myślę, że nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem, ale zakładam, że pewnie też nie masz za bardzo czasu żeby szukać. Pamiętam jak kilka lat temu sam startowałem ze swoją firmą - też łatwo nie było. Żadnej firmy Ci niestety nie polecę bo te, z których usług ja korzystałem pewnie już poupadały, ale polecam zacząć od ulotek, szyldy i banery zostaw na później.


Reklama dla nowopowstałej firmy. - ITman - 01-18-2017 05:45 PM

Dostałem pieniądze z dotacji nie muszę się ograniczać, a nawet nie mogę. Biznesplan zakłada wydanie konkretnej części dotacji na reklamę i muszę mieć wszystko udokumentowane, ale dziękuję za radę. Na pewno najbardziej skupię się na ulotkach.


Reklama dla nowopowstałej firmy. - wielebny - 01-18-2017 08:22 PM

Ja kogoś mogę polecić - w Świebodzinie jest świetna firma, która właśnie specjalizuje się w tworzeniu wszelkiego rodzaju produktów reklamowych - ulotki, szyldy, LED-owe oświetlenia, wizytówki i pewnie wiele innych rzeczy. Sam niedawno korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że warto - robiłem wizytówki i ulotki, które potem rozeszły się po mieście. Efekty były widoczne już następnego dnia, oczywiście mowa o wzroście dochoduSmile Sprawdź ich stronę http://reklamarekart.pl/ i samemu zorientuj się w ofercie, zastanów się czego potrzebujesz, a na koniec zadzwoń i przedyskutuj z nimi wszystko.


Reklama dla nowopowstałej firmy. - brunhilda - 01-18-2017 09:46 PM

Również korzystałam z ich usług, są świetni. Na pewno nikt nie ma tak oryginalnych wizytówek jak jaSmile Koleżanka też wiem, że zamawiała do swojej firmy koszulki z nadrukiem dla pracowników i jest zadowolona, więc myślę, że warto się do nich zgłosić.


Reklama dla nowopowstałej firmy. - ITman - 01-18-2017 10:50 PM

Dzięki za porady, już kontaktowałem się z nimi i zamówiłem wizytówki, ulotki i przestrzenny napis 3D. Współpraca przebiegała fenomenalnie więc zakładam, że i efekt końcowy będzie świetnySmile