Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Fajne drewniane rolety w Warszawie - gdzie zamówić? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Świat, który nas otacza (/dzial-swiat-ktory-nas-otacza)
+--- Dział: Cztery kąty oraz ogród (/dzial-cztery-katy-oraz-ogrod)
+--- Wątek: Fajne drewniane rolety w Warszawie - gdzie zamówić? (/w-fajne-drewniane-rolety-w-warszawie-gdzie-zamowic)

Fajne drewniane rolety w Warszawie - gdzie zamówić? - klaryskaU - 12-30-2016 08:12 PM

Szukam sklepu z roletami na zamówienie, chodzi o rolety drewniane na wymiar. Czy możecie coś polecić.

Fajne drewniane rolety w Warszawie - gdzie zamówić? - froterka - 12-30-2016 10:10 PM

W Warszawie rolety dostaniesz na przykład tu moreno.zaluzje-warszawa.eu. Jak kupowałam w formie mat drewnianych, ale są też tradycyjne z drewnianymi lamelkami do zamówienia. Możesz poprosić o przycięcie na wymiar rolet. Domyślam się, że chodzi ci o żaluzje drewniane?

Fajne drewniane rolety w Warszawie - gdzie zamówić? - LadyNadobna - 12-30-2016 10:18 PM

Ja bym przemyślała jeszcze sprawę. Jest wiele fajnych rodzajów rolet, zasłony panelowe, żaluzje aluminiowe, żaluzje plisowane, a nawet ze skóry czy bambusa. Warto przemyśleć wybór.

Fajne drewniane rolety w Warszawie - gdzie zamówić? - klaryskaU - 12-30-2016 10:32 PM

Tak, chodziło mi o drewniane żaluzje. Już jesteśmy zdecydowani, bo to pasuje nam najlepiej do koncepcji wystroju mieszkania. Aluminiowe mieliśmy wcześniej i się nie sprawdziły, lamelki szybko się powyginały. Dlatego teraz stawiamy na coś solidniejszego.