Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Ogólnie o zdrowiu (/dzial-ogolnie-o-zdrowiu)
+--- Wątek: Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? (/w-dobra-i-niedroga-apteka-w-gorzowie-wielkopolskim-%E2%80%93-ktora-polecacie)Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? - jankins - 12-29-2016 11:22 AM

Przeprowadziłem się niedawno do Gorzowa i szukam jakiejś sensownej apteki z dużą ofertą. Mile widziana byłaby możliwość zamówienia leków elektronicznie. Zawsze warto wiedzieć czy są pod ręką takie miejsca żeby w razie potrzeby można było z nich łatwo skorzystać. Jeśli znacie jakiś ciekawy adres to proszę dajcie znać. Pozdro dla wszystkich.


Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? - page_up - 12-29-2016 11:45 AM

Ostatnio popularna robi się sieć aptek Gemini. Nie wiem czy są w Gorzowie ale wcale bym się nie zdziwił. Myślę że na ich stronie internetowej znajdziesz potrzebne informacje, tak chyba będzie najprościej.


Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? - froterka - 12-29-2016 02:38 PM

Hej ja też mieszkam tu od niedawna. W sumie trochę się podpinam pod post kolegi ale też rozglądam się za godną uwagi apteką. Niby jest ich sporo ale często są problemy z zaopatrzeniem albo z wysokimi cenami – może rzeczywiście jest alternatywa?


Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? - AureliuszMarecki - 12-29-2016 04:58 PM

Wejdźcie sobie tutaj: http://aptekigemini.pl/apteki/lubuskie,gorzow-wielkopolski,42. Jak szukacie łatwo dostępnej apteki Gorzów Wielkopolski raczej nie ma nic lepszego do zaoferowania. Sieciówka ale z kompetentną obsługą no i jest opcja zamawiania online.


Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? - LadyNadobna - 12-29-2016 06:18 PM

Fajnie że jest teraz tyle możliwości dla konsumentów nawet jak chodzi o apteki. Pamiętam że kiedyś to wyglądało ubogo bo wszystkie apteki były państwowe i o żadnych promocjach nie mogło być wtedy mowy.


Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? - AdriannaOpolska - 12-29-2016 07:44 PM

To prawda, moja mama pracowała w takiej publicznej aptece, jeszcze cefarmowskiej, i rzeczywiście straszna komuna. Za to teraz jest wszystkiego dużo, ceny potrafią być naprawdę niskie... Super sprawa.


Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? - pająkC - 12-29-2016 07:55 PM

Gorzowskie realia nie są złe bo aptek jest niemało. I nie już problemów z kupnem zaawansowanych leków na receptę – nawet jak nie ma na sklepie to potrafią ściągnąć jeszcze na ten sam dzień. A takie zwykłe leki to są stale dostępne bez problemów.


Dobra i niedroga apteka w Gorzowie Wielkopolskim – którą polecacie? - decymetr35 - 12-29-2016 08:18 PM

Potwierdzam, jak potrzebowałem antybiotyk dla córki to w ciągu trzech godzin sprowadzili go do mojej osiedlowej apteki. Kiedyś nie do pomyślenia. Wolny rynek potrafi bardzo wiele zmienić również w tym względzie.