Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Szukam biura sporządzającego deklaracje podatkowe dla firm - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Na etatcie, czyli praca (/dzial-na-etatcie-czyli-praca)
+--- Wątek: Szukam biura sporządzającego deklaracje podatkowe dla firm (/w-szukam-biura-sporzadzajacego-deklaracje-podatkowe-dla-firm)



Szukam biura sporządzającego deklaracje podatkowe dla firm - poslankaboga - 12-02-2016 05:38 PM

Hejka! Szukam niedrogiej i pewnej firmy zajmującej się sporządzaniem deklaracji podatkowych dla firm. Ile to kosztuje i kogo polecacie? Z góry serdeczne dzieki za odpowiedzi.


Szukam biura sporządzającego deklaracje podatkowe dla firm - ITman - 12-02-2016 05:51 PM

Koszta są uzależnione od skomplikowania, ilości pracowników itd. Ustala się to indywidualnie ryczałtem. Mogę polecić firme z którą współpracuje juz od dawna bo jest sprawdzona, niedroga i w pełni profesjonalna - http://www.iinventive.pl/?uslugi-ksiegowe-dla-firm,3. Zanim zaczalemkorzystac z ich uslug to zatrudnialemksiegową ale chyba na swoją zgubę bo powstał olbrzymi bałagan. Od kiedy mam zdalna obsluge jest spokój i porządek, wiec warto.


Szukam biura sporządzającego deklaracje podatkowe dla firm - yennefer - 12-02-2016 06:38 PM

Znam ten ból z tą róznicą że ja sama prawie wpedzilamsie za kratki Big Grin. Z doświadczenia mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć że nie da się pogodzić samodzielnej ksiegowosci z prowadzeniem biznesu. Predzej czy później wychodzą kwiatki.


Szukam biura sporządzającego deklaracje podatkowe dla firm - poslankaboga - 12-02-2016 08:17 PM

Dziekuje za wypowiedzi. Zdecydowałam sie na firme poleconą przez kolegę wiec temat można zamknąć. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!