Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Jaką firmę tłumaczeniową polecacie ze znośnymi cenami? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Swobodne podszepty (/dzial-swobodne-podszepty)
+--- Dział: To, co nie pasuje gdzie indziej (/dzial-to-co-nie-pasuje-gdzie-indziej)
+--- Wątek: Jaką firmę tłumaczeniową polecacie ze znośnymi cenami? (/w-jaka-firme-tlumaczeniowa-polecacie-ze-znosnymi-cenami)

Jaką firmę tłumaczeniową polecacie ze znośnymi cenami? - nadęta321 - 08-01-2016 10:46 AM

Mam do przetłumaczenia wyniki na angielski i potrzebuję sprawdznego tłumacza, który mnie nie zawiedziecie. Czy możecie polecić jaką firmę tłumaczeniową godną mojego zaufania?

Jaką firmę tłumaczeniową polecacie ze znośnymi cenami? - AdriannaOpolska - 08-01-2016 12:49 PM

W Internecie sporo firm takich się oferuje. Możesz cos sobie tam poszukac, czasami można wysłać nawet tekst do wyceny i wtedy wiesz od razu, na czym stoisz. Jeśli ci się podoba, to akceptujesz,a jak nie to nie i po sprawie.

Jaką firmę tłumaczeniową polecacie ze znośnymi cenami? - LadyNadobna - 08-01-2016 01:06 PM

Teraz tłumaczenie wyników na angielski jest popularne bo wiele osob jedzie zagranice na leczenie i dlatego. Na pewno nie ma problemu żeby zrobic to profesjonalnie za niewygorowane pieniadze. Tylko trzeba po prostu poszukac.

Jaką firmę tłumaczeniową polecacie ze znośnymi cenami? - kura_udomowiona - 08-01-2016 03:43 PM

ceny tłumaczy sa zbliżone. ale jednak wiele zalezy od tego jak bardzo tekst jest skomplikowany. Bo proste teksty tłumaczy się szybko i przez to cena jest nisz sza. Ale to musisz pytac w firmie jak to konkretnie wyglada.

Jaką firmę tłumaczeniową polecacie ze znośnymi cenami? - pająkC - 08-01-2016 03:51 PM

Wiele firm wykonuje tłumaczenia angielski to jezyk, który nie tylko jest jezykiem miedzynarodowym, ale także jezykiem komunikacji. Wiec większość umow i innych waznych dokumentow jest w nim sporzadzana.

Jaką firmę tłumaczeniową polecacie ze znośnymi cenami? - decymetr35 - 08-01-2016 04:22 PM

To jasne, ze cena nie swaidczy zawsze o jakości, ale akurat na tłumaczeniu nie warto oszczędzać .ale i tak wazniejszym jest to by wybrac taka firme, która ma za soba lata doświadczenia to jest jak cegielki z których buduej się dom. Możesz zajrzec na tłumaczenia-gk.pl i zapoznac się z ich oferta. Mnie robili tłumaczenie dwóch kart charakterystyk na angielski i byłem zadowolony. Tłumacza wiele rzeczy umowy, dokumenty i rozne instrukcje, ale to zalezy od potrzeb.