Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Czy warto kupować kubki z logo? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Na etatcie, czyli praca (/dzial-na-etatcie-czyli-praca)
+--- Wątek: Czy warto kupować kubki z logo? (/w-czy-warto-kupowac-kubki-z-logo)Czy warto kupować kubki z logo? - pilotmecha - 07-21-2016 01:05 PM

Potrzebuję kupić trochę kubków z logo firmowym. Mam jakiś projekt, ale nadal szukam. Czy myślicie, że warto kupować kubki z logo czy lepiej wybrać coś innego?


Czy warto kupować kubki z logo? - LadyNadobna - 07-21-2016 03:23 PM

Wszystko zalezy od tego w jakiej branzy dzialaasz i co jest twoim celem. Dla mnei jest wazne, kiedy dostaje jakies maly upominek od firmy, w ktorej robie zakupy. może dla nie których jest to bez znaczenia. Dla mnei nie jest. Wg mnie kubek reklamowy z logo jest w porządku, o ile logo nie jest zbyt narzucajaace się a kubek jest wygodny. Bo to mimo wszystko musi być przeciez użyteczne. A dobra jakość wykonania gadżetów to jednak podstawa, bo przez to mopza stracic klientow.


Czy warto kupować kubki z logo? - karp - 07-21-2016 04:41 PM

Zamiast kubków możesz zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem wg własnego projektu. To przydatne gadżety. Sam noszę od czasu do czasu t-shirt z logo firmowym. Wiec nie jest tak, ze twój gadżet od razu trafi do śmieci. On będzie nadal informował o twojej firmie i dlatego zrobić to w przemyślany sposób.