Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Remont gabinetu kosmetycznego - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Na etatcie, czyli praca (/dzial-na-etatcie-czyli-praca)
+--- Wątek: Remont gabinetu kosmetycznego (/w-remont-gabinetu-kosmetycznego)



Remont gabinetu kosmetycznego - AdriannaOpolska - 07-18-2016 03:25 PM

Witajcie. Czeka mnie remont gabinetu kosmetycznego, a właściwie pomieszczenia, które dopiero ma służyć jako gabinet. Będziemy tam działać razem ze znajomą. Potrzebujemy jakiejś sprawdzonej firmy, która zrobiłaby cały remont. Gabinet na obrzeżach Poznania. Musi to być ekipa, która robi kompleksowo, nie tylko jakieś wybrane prace, bo do ogarnięcia jest naprawdę sporo rzeczy. Czy są jakieś zniżki dla firm?


Remont gabinetu kosmetycznego - klaryskaU - 07-18-2016 04:16 PM

Polecam do prac remontowych w Poznaniu wziąć lokalną firmę i dokładnie sprawdzić wcześniej opinie.


Remont gabinetu kosmetycznego - ITman - 07-18-2016 06:56 PM

Dołączam się. Szukam informacji o firmach z Poznania kładących panele podłogowe. Mam do położenia w biurze ponad 100m2. Ma być dobra ekipa i w miarę możliwości tania, oczywiście nie szukam kogoś, kto będzie pracował za darmo. Zapłacę za dobrze wykonaną podłogę, a nawet dam premię, bo zależy mi na tym, żeby to było solidnie zrobione.


Remont gabinetu kosmetycznego - karp - 07-18-2016 08:57 PM

Witam, mogę polecić firme robiącą zabudowy z płyt, elektrykę, montaż paneli, malowanie, szpachlowanie ścian Poznań cały obsługują i sąsiednie miejscowości również. Firma ma siedzibę na ul. os. Piastowskie. Nie wiem, czy są zniżki, ale na pewno można negocjować. Wycena jest ustalana zawsze indywidualnie, bo na ostateczny koszt się składa wiele czynników. Też wszystko zależy od tego, czy Pani będzie sama kupować materiały, czy też zleci ich kupno ekipie. Tak czy siak można zadzwonić albo napisać i po prostu zapytać o wstępną wycenę.