Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Świat, który nas otacza (/dzial-swiat-ktory-nas-otacza)
+--- Dział: Hobby w naszym życiu (/dzial-hobby-w-naszym-zyciu)
+--- Wątek: Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy? (/w-gdzie-znajde-profesjonalne-forum-dla-pszczelarzy)

Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy? - pająkC - 06-24-2016 01:41 PM

Czy znacie może profesjonalne forum dla pszczelarzy na którym znajdę sprawdzone informacje? Od dawna próbuję znaleźć coś sensownego w sieci bo mam wiele pytań i własnych spostrzeżeń, ale miejsca w które dotychczas trafiałem robiły mi w głowie więcej zamieszania niż wcześniej.

Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy? - nadęta321 - 06-24-2016 02:54 PM

również bardzo długo szukałam takiego miejsca w necie i wiem jak jest ciężko bo to troche niszowa pasja. W kazdym razie najbardziej rzetelne forum jakie znalazłam jest na portalu Pszczeli Azyl. Wypowiadaja się tam ludzie z wieloletnim doświadczeniem, podrzucają sprytne rozwiazania do których niekiedy sami doszli. Jednym słowem obowiązkowe miejsce dla każdego kto interesuje się pszczelarstwem.

Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy? - pająkC - 06-24-2016 03:20 PM

Wielkie dzięki, ale czy mogłabyś wkleić link, bo wyświetliło mi wiele wyników i nie wiem który jest właściwy. Pozdrawiam gorąco.

Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy? - nadęta321 - 06-24-2016 03:53 PM

Ja nie mam problemu żeby tam trafić, ale może cos źle piszesz. Masz tu link do portalu - pszczeliazyl.pl/. Na nim znajdziesz artykuły i poradniki a na górnej belce masz dostep do forum i bloga. Polecam przeznaczyć sobie jeden dzień na lekturę bo treści jakie są tam zawarte nie znajdziesz w żadnej ksiazce.

Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy? - decymetr35 - 06-24-2016 04:57 PM

Regularnie czytam forum o którym pisze koleżanka i uważam że jest to najlepsza strona tego typu w sieci. Ilość i jakość wiedzy jaka jest tam zawarta pozwala na swobodne założenie pasieki, jej prowadzenie i rozmnażanie rodzin. W razie problemów można pisać a ktoś zawsze odpowie i pomoze rozwiazac kłopot. Pozdrawiam.

Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy? - pająkC - 06-24-2016 05:51 PM

Tego właśnie szukałem – wszystkich informacji w jednym miejscu. Bardzo jestem wam wdzięczny za pomoc bo samodzielnie szukałbym chyba tygodniami.

Gdzie znajdę profesjonalne forum dla pszczelarzy? - nadęta321 - 06-24-2016 07:10 PM

No daj spokój trzeba sobie pomagać. Moze jak bede miala kiedys pytanie odnosnie pszczół to tam mi właśnie odpiszesz Smile Kto wie, warto inwestować w bank karmy :].