Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Auto na wakacje - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Z techniką za pan brat (/dzial-z-technika-za-pan-brat)
+--- Dział: Piąty bieg, czyli wokół motoryzacji (/dzial-piaty-bieg-czyli-wokol-motoryzacji)
+--- Wątek: Auto na wakacje (/w-auto-na-wakacje)

Auto na wakacje - AureliuszMarecki - 06-03-2016 09:33 AM

Wyjeżdżam z rodziną nad morze i będę wynajmował auto. Zastanawiam się tylko czy wraz z autem mogę sobie zażyczyć jakieś elementy dodatkowe. Nawigację akurat mam więc jej nie potrzebuję, ale jakiś pojemny bagażnik na dach by się przydał, bo trzeba wózek zapakować.

Auto na wakacje - pająkC - 06-03-2016 11:01 AM

Możesz sobie wynają auto w dowolnej konfiguracji. Akurat mam wiedzę z pierwszej ręki, bo całkiem niedawno korzystałem z takich usług. W renomowanej wypożyczalni aut możesz wziąć siedziska dla dzieci, czy bagażni, o którym wspominałeś. Oczywiście trochę będziesz musiał za to dopłacić, ale nie będziesz musiał tego kupować.

Auto na wakacje - AureliuszMarecki - 06-03-2016 12:17 PM

No i o to mi chodziło. Jakbym miał kupić taki asortyment to ładnych parę stówke by mnie to kosztowało, a tak będę pewnie miał to dużo taniej.

Auto na wakacje - decymetr35 - 06-03-2016 02:47 PM

Zgadza się, koszt takiego wyposażenia dodatkowego to z reguły kilkadziesiąt złotych. A wszystko masz sprawne i praktycznie nowe, bo klienci dośc rzadko biorą dodatkowe wyposażenie. Na wyjazd nad morze będzie jak znalazł.

Auto na wakacje - AureliuszMarecki - 06-03-2016 05:13 PM

Kilkadziesiąt złotych to praktycznie żadne pieniadze, jak spojrze ile kosztuje na przykład nocleg nad Bałtykiem Smile