Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Sprzedam firmę - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Na etatcie, czyli praca (/dzial-na-etatcie-czyli-praca)
+--- Wątek: Sprzedam firmę (/w-sprzedam-firme)Sprzedam firmę - sum - 05-16-2016 05:59 PM

Czołem. Takie czasy nam nastały, że trzeba się pozbywać swojego majątku, żeby żyło się lepiej. W moim przypadku chodzi o odsprzedanie spółki z o.o., której jestem właścicielem. Kopalnia pieniędzy, wiem, że zarobić mogę więcej, dalej tę spółkę prowadzić, ale potrzebuję pieniędzy natychmiast. I to akurat takiej sumy, ile warta moja firma. Nie mam wyjścia. Może ktoś z Was chciałby kupić taką spółkę i rozwijać ją sobie dalej na swój użytek i zarabiać? To, co trzeba zapłacić, szybko się zwróci, gwarantuję.


Sprzedam firmę - pająkC - 05-16-2016 06:18 PM

Cześć. Mnie interesują gotowe spółki z o.o., bo wiem, że one właśnie mogą być kopalnią pieniędzy. A powiesz coś więcej o tym? Jaka to branża, gdzie Cię szukać, ilu pracowników?


Sprzedam firmę - sum - 05-16-2016 08:11 PM

Jak chcesz, to Ci wszystko opowiem na prv, nie chciałbym tutaj podawać aż takich szczegółów.


Sprzedam firmę - pająkC - 05-16-2016 10:03 PM

no dobrze, w takim razie czekam na wiadomość


Sprzedam firmę - pilotmecha - 05-16-2016 10:18 PM

Głupota! Nie sprzedawajcie sobie niczego tak bezpośrednio, bo nie dacie rady. Jak chcecie spółkę sprzedać, to trzeba z pośrednika skorzystać, który się dobrze na tym fachu, inaczej utopicie pieniądze, a sprawy z tym związane będą się ciągnęły za Wami przez lata. Sami się do niczego nie zabierajcie. Chyba że rzeczywiście lubicie mieć problemy, to droga wolna, róbcie, co chcecie, ja się tam nie mieszam Wam do niczego.


Sprzedam firmę - sum - 05-16-2016 11:13 PM

Mówisz, że się nie mieszasz, a już namieszałeś. Ech. Po pierwsze, to nasza sprawa, jak dokonamy sprzedaży i kupna, a po drugie nikt nie jest na tyle, głupi, żeby robić to samemu. Oczywiście, że do pośrednika pójdziemy, ten załatwi nam wszystko najlepiej.


Sprzedam firmę - pilotmecha - 05-16-2016 11:45 PM

No, to mi ulżyło. Całe szczęście.