Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Porady.. z neta? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Życie w dobrym stylu (/dzial-zycie-w-dobrym-stylu)
+--- Wątek: Porady.. z neta? (/w-porady-z-neta)

Porady.. z neta? - ITman - 04-12-2016 12:10 PM

Cześć. Chciałbym dziś zapytać sportowych świrów, czyli Was Wink co myślą o poradach żywieniowych prosto z Internetu. Tzn, coraz więcej jest trenerów, fachowców, co udzielają porad online i tym samym według mnie nie jest to do końca chyba wiarygodne.. a co myślicie Wy o tym?

Porady.. z neta? - KinomaNzLublina - 04-12-2016 01:37 PM

A czemu ma być niewiarygodne? Internet to teraz idealne źródło na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Coraz więcej jest trenerów www i ogólnie specjalistów, którzy są w stanie pomóc nam w dowolnej kwestii, zaraz po drobnej konsultacji i korespondencji online. Taki znak czasów.

Porady.. z neta? - AdriannaOpolska - 04-12-2016 03:39 PM

Sama korzystam z takiej stronki, nazywa się idenatrening.pl i mam tam pełno fachowców, z którymi mogę korespondować, konsultować swoje plany, trening, dietę itp. i wszystko zdalnie, bez problemowo i szybko. Nie ma ssensu szukać po siłowniach, lepiej w sieci, szczególnie jak masz tam jeszcze opinie na ich temat itp.

Porady.. z neta? - klaryskaU - 04-12-2016 04:40 PM

Dokładnie Wink ja się sama nauczyłam mnóstwo rzeczy, porad i nawet wykupiłam gotowy plan treningowy dla siebie, którym sobie trenuję Wink efekty już są.. nie potrzebuje nikogo innego, sama wszystko sobie ogarnę Wink

Porady.. z neta? - ITman - 04-12-2016 07:06 PM

Trochę mnie przekonaliście wszyscy Wink Może faktycznie ze złej strony do tego podchodziłem. Zdecydowanie sobie to przemyślę i być może dam szansę takim trenerom i dietetykom Wink może uda mi się nawet skorzystać z ich porad.

Porady.. z neta? - LadyNadobna - 04-12-2016 07:28 PM

Nie ma się co nigdy nastawiać negatywnie do takich usług i fachowców. To jest akurat taki fach, że można całkowicie korzystać z porad internetowych Wink Sama mam niedługo ochotę się do jednego zgłosić i też się wziąć za siebie ;P Ale to w przyszłym miesiącu Wink