Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Repliki pistoletów - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Świat, który nas otacza (/dzial-swiat-ktory-nas-otacza)
+--- Dział: Hobby w naszym życiu (/dzial-hobby-w-naszym-zyciu)
+--- Wątek: Repliki pistoletów (/w-repliki-pistoletow)Repliki pistoletów - LadyNadobna - 01-26-2016 01:12 PM

Ostatnio zaczęły mi się podobać repliki pistoletów, takie jak te na stronie taniemilitaria.pl/pl,kategoria,pistolety,3,5,6,23,0,1,name,asc.html. Myślicie, że taka atrapa pistoletu może służyć do obrony w razie jakiejś niebezpiecznej sytuacji? Czy jak jakiś złodziej albo włamywacz zobaczy taki pistolet to przestraszy się ucieknie czy może jakoś rozpozna, ze to atrapa?


Repliki pistoletów - pająkC - 01-26-2016 03:49 PM

Takie kopie pistoletów raczej nie służą do obrony, a do gier airsoftowych, podczas których uczestnicy inscenizują jakąś wymyśloną przez siebie bitwę. A jak w ogóle trafiłaś na stronę z tymi replikami?


Repliki pistoletów - LadyNadobna - 01-26-2016 04:28 PM

Mój chłopak interesuje się militariami i kiedyś wszedł na tę stronę. Był zainteresowany replikami pistoletów i karabinów, a także magazynkami hi-cap. Próbował mi wytłumaczyć co to jest i do czego służy, ale niewiele z tego zrozumiałam.


Repliki pistoletów - pająkC - 01-26-2016 05:01 PM

Widocznie nie interesujesz się militariami, czyli nie podzielasz pasji swojego chłopaka.


Repliki pistoletów - LadyNadobna - 01-26-2016 07:12 PM

No niespecjalnie mnie to interesuje. A on coraz bardziej się w to wkręca. Chciałby zapisac się do jakiejś grupy, dlatego planuje zakup repliki oraz kolimatora, żeby precyzyjnie strzelać. Obawiam się, że wkrótce bardziej będzie go interesowac strzelanie niż spędzanie czasu ze mną.


Repliki pistoletów - pająkC - 01-26-2016 09:07 PM

Spokojnie, jeśli mu na Tobie zależy, to powinien pogodzić swoją pasję ze spotykaniem się z Tobą. Ja co prawda nie mam dziewczyny, ale moi kumple z grupy airsoftowej w większości są w związkach, niektórzy nawet w małżeńskich i jakoś dają radę. Nie powinnaś też mieć nic przeciwko jego planom zapisania się do grupy. Lepsze takie hobby i spotykanie się na gry ASG niż włóczenie się po knajpach, co jest ulubioną rozrywką wielu facetów. Wink