Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Książki przyrodnicze lub geograficzne dla dzieci - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Świat, który nas otacza (/dzial-swiat-ktory-nas-otacza)
+--- Dział: Klucz do wiedzy i edukacji (/dzial-klucz-do-wiedzy-i-edukacji)
+--- Wątek: Książki przyrodnicze lub geograficzne dla dzieci (/w-ksiazki-przyrodnicze-lub-geograficzne-dla-dzieci)Książki przyrodnicze lub geograficzne dla dzieci - klaryskaU - 01-08-2016 03:50 PM

Cześć. Czy znana wam jest może jakaś tania, internetowa księgarnia dla dzieci, którą moglibyście polecić? Mam dwie córki (4 i 6 lat), obie odziedziczyły po swoim tacie zamiłowanie do podróży, wiec pomyślałam, że warto by to wykorzystać i zacząć je uczyć geografii świata. Nie muszą to być koniecznie nowe atlasy, tańsze książki z antykwariatu też chętnie kupię. Z dziećmi to nigdy nie wiadomo, a takie nówki sztuki to szkoda potem zawsze, jak młode porysują Wink Z góry ślicznie dziękuję za pomoc!


Książki przyrodnicze lub geograficzne dla dzieci - kura_udomowiona - 01-08-2016 03:59 PM

Taaak, takim małym nie kupowałabym koszmarnie drogich, porządnych atlasów, bo wkrótce byście odkryli w nich rysunki i inne (wiem, bo sama tak wzbogacałam uniwersyteckie książki taty…). W necie poszukaj, jest dużo pozycji dla dzieci, z kolorowymi rysunkami itp.


Książki przyrodnicze lub geograficzne dla dzieci - LadyNadobna - 01-08-2016 06:33 PM

Od siebie mogę polecić szukanie w księgarniach specjalistycznych, stricte podróżniczych (konkretnego adresu sklepu akurat nie przytocze, bo nie pamiętam). Jako skarbnik klasowy musiałam tanio kupić parę atlasów na prezent w szkolnym konkursie geograficznym i zamawiałam je internetowo. Dzieciaki były zachwycone.


Książki przyrodnicze lub geograficzne dla dzieci - klaryskaU - 01-08-2016 08:50 PM

No, to jest jakiś pomysł. Pododawałam parę linków do książek w Empiku i z tego co widzę, to ceny tam są z reguły o kilka zł wyższe niż wszędzie indziej... ale nazwy książek przynajmniej zapisane. Poszperam sobie. Empik to jednak niezłe narzuca ceny…


Książki przyrodnicze lub geograficzne dla dzieci - LadyNadobna - 01-08-2016 11:01 PM

Tak, też to zauważyłam, dlatego w ogóle zaczęłam szukać innej księgarni. Warto się orientować w cenach na rynku, inaczej się sporo przepłaca niestety.