Forum mragowobiega.pl - bez ściemy
Jak wyposażyć nowy dom w dekoracje? - Wersja do druku

+- Forum mragowobiega.pl - bez ściemy (http://mragowobiega.pl)
+-- Dział: Cztery strony życia (/dzial-cztery-strony-zycia)
+--- Dział: Życie w dobrym stylu (/dzial-zycie-w-dobrym-stylu)
+--- Wątek: Jak wyposażyć nowy dom w dekoracje? (/w-jak-wyposazyc-nowy-dom-w-dekoracje)Jak wyposażyć nowy dom w dekoracje? - pająkC - 01-07-2016 07:35 PM

Siemano, za kilka miesięcy dom, który buduję będzie gotowy do wyposażenia i zamieszkania i zaczynam myśleć o meblach, dekoracji itp. Co wy macie na ścianach u siebie? Farba, tapety? A jak już to co dalej, obrazy, printy, czy może coś innego? W sklepach nie ma co patrzeć, ceny z kosmosu na rynku a i tak wszystko to samo co wszędzie.


Jak wyposażyć nowy dom w dekoracje? - decymetr35 - 01-07-2016 07:45 PM

My postawiliśmy na kolorową gładź, ale nie do końca wygładzoną, po prostu zrobiliśmy wzór ceglany, ale nie gołe cegły. To jest w gruncie rzeczy bardzo prosty efekt do osiągnięcia, tylko ekipa musi byc otwarta. Na tej ścianie mamy jeden obraz, który z dwóch stron przy krawędzi ściany jest podświetlany od dołu. Fajne obrazy mają tu ramarama.pl/category/obrazy_olejne więc ja bym radził sobie zajrzeć i zobaczyć czy coś ci odpowiada.


Jak wyposażyć nowy dom w dekoracje? - pająkC - 01-07-2016 10:35 PM

Efekt ceglany ale bez cegieł? To bardzo ciekawe, ale domyślam się, że gdyby zrobić tak na wszystkich ścianach byłoby to trochę przytłaczające.


Jak wyposażyć nowy dom w dekoracje? - decymetr35 - 01-08-2016 12:44 AM

Tak, dlatego mamy tak na jednej ścianie w pomieszczeniu. Reszta to farba i znów obrazy.


Jak wyposażyć nowy dom w dekoracje? - KinomaNzLublina - 01-08-2016 12:56 AM

My w sypialni mamy normalnie gładź i farbę w neutralnym szarym kolorze, a do tego obraz nowoczesny w ostrych kolorach, takich jak tu: ramarama.pl/category/dla-wnetrza-obrazy-do-sypialni. To jest bardzo proste rozwiązanie a efekt ogromny w swojej prostocie, także polecam.