Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Wycena pozycjonowania stron - jak zrobić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, mam mała firmę i strone internetow. Syn mówi, że powinienem na poważnie zająć sie swoją stroną, bo nie pojawia sie ona nawet w 10 wynikow wyszukiwania. Na czym polega wycena pozycjonowania stron? Ktos podpowie?
Na twoim miejscu Ja bym poprosiła o wycenę pozycjonowania stron conajmniej w kilku agencjach i wybrała najlepsza oferte. Większość agencji wykonuje takie wyceny online, wystarczy wypełnic stosowny formularz. Należy w nim podac adres e-mail, adres strony i proponowane słowa kluczowe.
już o to poprosilem, ale chcialem jeszcze poznac opinie innych, bo skąd będę wiedział jakie frazy wybrać.
Zazwyczaj wiemy, jakie frazy są związane z naszą branżą, ale wycena to tylko początek współpracy. Agencja prowadzi także audyty SEO, taki audyt pozwala ocenic kondycje serwisu, począwszy od struktury kodu, jakosci treści czy szybkosci ładowania. Przy wycenie i przed podpisaniem umowy warto poruszyć też sprawe rozliczenia i formy płatności.
a jakie są modele płatności za usługi pozycjonerskie? I która z nich jest najbardziej korzystna? podpowiedzcie cos pleasss Smile
To zalezy, bo z jednej strony klienci lubia forme rozliczeń za efekt, czyli płacisz dopiero wtedy jak strona osiągnie 1 miejsce w google, a z drugiej strony to może być mylące. Bo co, jeśli strona bedzie mieć raz 5 a raz pierwsze miejsce i zaraz potem spadnie? Warto rozważyć opłatę abonamentową.
Przekierowanie