Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Jaka jest rozmiarówkę Reebok?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę zamówić sobie buty Rebooka, ale trochę się boję, że źle dobiorę rozmiar. Jakieś rady, wskazówki? W ogóle jak kupować buty przez Internet, żeby nie było problemów?
Wiesz co, rozmiarówka butów markowych Reebok jest dosyć przejrzysta i nie powinna przysparzać Ci kłopotów. Wejdziesz sobie do sklepu internetowego, znajdziesz tabelę i po prostu zmierzysz stopę. W razie gdyby coś Ci się nie udało to zawsze możesz zrobić zwrot. Ale mówię ci, że rozmiarówka butów Reebok jest na tyle intuicyjna, że szybko się w niej zorientujesz.
Ja mogę polecić sklep, gdzie ostatnio robiłem zakupy. Kupowałem ten model https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas...ar-shadow/ i mieli bardzo dobrze opisane rozmiary. Lubię adidas tubular opinie nie bez powodu są takie dobre… W tym samym sklepie mają też buty Reeboka, wiec znajdziesz tam opis rozmiarów i różne modele do wyboru.
Kupując buty przez Internet wybierz sklep, który jest sprawdzony i polecany przez innych. Wtedy wiesz, że celujesz w oryginały. Poczytaj też w regulaminie o swoich prawach reklamacji, zwrotu i tak dalej.
Przekierowanie