Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Czy pozycjonowanie stron internetowych się opłaca?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej wszystkim Smile. Prowadzę małą kwiaciarnię i zastanawiam się nad pozycjonowaniem strony. Z jednej strony wydaje mi się, że może to niepotrzebne – i tak działam w skali lokalnej, ale z drugiej, wiadomo, że chcę zwiększyć obroty. Czytałam gdzieś, że pozycja w Google jest naprawdę ważna dla każdego biznesu. ale jak jest naprawdę? Jakie macie doświadczenia?Smile
pamiętaj, że pod samym pozycjonowaniem może kryć się tysiąc znaczeń.Wink jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie stron internetowych takich biznesów jak Twój, po prostu trzeba skierować się w odpowiednią stronę. Tutaj możesz sobie poczytać https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lokalne/ co to jest pozycjonowanie lokalne. Z mojego doświadczenia daje bardzo wiele, bo jednak teraz klienci szukają wszystkiego online.
dziękuję za odpowiedź i za linka. Faktycznie brzmi to wszystko sensownie, ale trochę obawiam się o praktykę… ja sama na pewno tego nie ogarnę, więc kto mi to zrobi? I czy koszty nie przerosną zysków?
powiem ci, że do mojej kwiaciarni zawsze przychodzili głównie starsi ludzie albo ludzie z osiedla, co po prostu wiedzieli, że istnieję. Natomiast dopiero jak zaczęłam ogłaszać się w Internecie to powiększyłam swój zasięg. Są oczywiście rozmaite sposoby reklamy, ale wydaje mi się, że najważniejsze w ogóle coś spróbować i zaistnieć online…
moim zdaniem zdecydowanie się opłaca. Sam nie zdecydowałbym się na własnoręczne pozycjonowanie, jak się nie znam to jednak wolę nie ruszać, bo nie chcę czegoś zepsuć. Ale Grupa TENSE sp. z o.o. sp.k. może Ci to zrobić skutecznie i wcale nie jest drogo. Niestety tak to jest, że klienci bardzo sugerują się Internetem i wybierają tych, których lepiej widać w świecie wirtualnym. Z drugiej strony, na rynku lokalnym da się to fajnie wykorzystać.
dokładnie, bo jednak spora część lokalnej konkurencji nie jest zbyt silnie obecna w sieci. przynajmniej w tych mniejszych miastach. Więc pole do popisu jest faktycznie ogromne.
muszę się zorientować w budżecie i spróbować czy faktycznie to może zadziałać. Dzięki!
Przekierowanie