Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Czy uważacie Grupę TENSE za firmę godną polecenia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuję dobrej firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron internetowych. Moją uwagę zwróciła oferta Grupy TENSE. Czy uważacie tę firmę za godną polecenia?
Ja zdecydowanie polecam tę firmę. Dowiedziałem się o niej ze strony http://www.online-firma.com.pl/firma-god...rupa-tense i zdecydowałem się nawiązać z nią współpracę. Na efekty jej działań w Internecie nie trzeba było długo czekać, co poskutkowało znacznym zainteresowaniem moją ofertą ze strony potencjalnych klientów.
Ja też uważam, iż godna polecenia jest Grupa TENSE Opinie o niej świadczą o wysokiej jakości jej usług oraz o skutecznym promowaniu przez nią klientów w Internecie. Ja również jestem klientem tej firmy i nasza współpraca układa się znakomicie.
A jaki jest cennik proponowany przez tą firmę? Czy koszt pozycjonowania strony jest przystepny czy raczej wysoki?
Ceny nie są wygórowane. Firma ustala wycenę na podstawie indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, a więc na pewno zaproponuje Ci ceny dostosowane do Twojego budżetu.
Skontaktuję się więc z tą firmą i poproszę o indywidualną wycenę. Potem podejmę decyzję o ewentualnym rozpoczęciu współpracy.
Przekierowanie