Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Szukam dobrych preparatów na odchudzanie – co polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słuchajcie wszyscy, generalnie jestem osobą, która zmaga się ze spora nadwagą. To nie jest kwestia tego, że się objadam, czy jem niezdrowo, po prostu moje ciało wydaje się być odporne na dietę i na ruch Sad Koleżanka mi poleciła, żebym kupiła jakiś preparat na odchudzanie, ale nie wiem, jakie są dobre. Może Wy jesteście w stanie coś polecić? Bardzo Was proszę o porady.
Może po prostu jadasz o niewłaściwych porach i jadasz nieregularnie? Wbrew pozorom bardzo ważne jest to, ile jesz posiłków dziennie. Zawsze uczono nas jeść trzy posiłki, ale optimum to jest zazwyczaj pięć posiłków, przy czym oczywiście to nie kopy ziemniaków, tysiąc kanapek itp., tylko np. jajecznica rano, później jakieś jabłko, obiad jakiś, znów jakiś owoc, albo jakaś przekąska (zdrowa oczywiście!) no i skromna kolacja. I ważne, by jeść regularnie. Pierwszy posiłek powinien być nie późnie jak godzinę od wstania.
Kolega widzę, że trochę się zna na temacie, ale niestety, nie dla każdego te zasady są takie uniwersalne. Czasem najzwyczajniej to jest problem natury genetycznej, albo stresy. Za to bardzo skuteczne rzeczywiście stają się suplementy na odchudzanie. Ważne jest jednak to, by je dobierać od renomowanych producentów.
No ja właśnie się stosuję do tych zasad, co więcej, sporo nawet ćwiczę i to nie siłowo, a kondycyjnie i niestety waga, jak i obwód specjalnie spadać nie chcą Sad
To coś musisz robić nie tak…
Ja myślę, że w takim wypadku rzeczywiście skorzystanie z jakichś suplementów wcale nie jest złą opcją. I mogę Ci polecić np. Silvets.Poprawiają metabolizm, generalnie dzięki nim szybciej się pali tłuszcz, także z tych miejsc, z których teoretycznie ciężko jest się go pozbyć.
A gdzie mogłabym więcej na ten temat poczytać?
O dobrych preparatach na odchudzanie możesz więcej poczytać pod tym adresem http://tabletki-odchudzanie.net.pl/. To ranking takich tabletek/suplementów. To, co Ci wysłałem, te Silvets, są na trzecim miejscu. Przy czym, co ważne myślę, ranking jest tworzony także przez użytkowników, więc opinie są miarodajne.
Sprawdzę je, bez wątpienia. Dzięki!
Przekierowanie