Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Polećcie jakiś tani wynajem aut w Łodzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć. Niedługo jadę na delegację na 2 tygodnie do Łodzi. Nie uśmiecha mi się poruszanie komunikacją miejską, bo musze dużo jeździć z jednego miejsca na drugie. W związku z tym potrzebowałabym jakąś wypożyczalnię aut, gdzie dostanę jakiś dobry samochód.
Ja to bym się bała wypożyczać auto od kogoś, czy nawet z jakiejś firmy, bo to zawsze strach, że coś Ci się stanie i będziesz musiał pokrywać wszystkie koszty naprawy.
Przecież wszystkie samochody w wypożyczalniach mają opłacone OC i AC , więc cokolwiek się stanie to ubezpieczyciel pokryje wszystkie koszty. W przeciwnym sensie, jaki sens miałoby gdybyś jeszcze musiała płacić za kolizję drogową?
Koleżanka ma rację. Zazwyczaj wszystkie takie samochody mają opłacone ubezpieczenie, więc nie musisz się o to martwić. Odpowiadając na pytanie koleżanki, to mogę Ci polecić tani wynajem aut w Łodzi, z którego ja korzystam, ponieważ też mam częste delegacje właśnie do tego miasta. Sprawdź sobie poza tym na stronie: http://metropolis-rent.pl/, jakie są dostępne samochody i za ile możesz je dostać. Mają szeroki wybór samochodów w różnych cenach i klasach.
Ja tam nie ufam żadnym wypożyczalniom. Kiedyś wynająłem auto, które okazało się niesprawne, a firma wypożyczająca obciążyła mnie później kosztami naprawy. Od tamtej pory wolę jeździć komunikacją miejską lub tramwajami.
To miałeś najzwyczajniej w świecie pecha. Pierwszy raz słyszę o takiej historii, a sam wielokrotnie wynajmuję auta dla swoich pracowników, gdy jeżdżą na delegację.
Mi zależy przede wszystkim, żeby auto było sprawne i, żebym mogła się nim swobodnie poruszać.
W wypożyczalniach to zazwyczaj mają sprawne auta, więc o to akurat nie musisz się martwić.
Poza tym mają naprawdę okazyjne ceny, więc wynajem na te 2 tygodnie nie wyniesie Cię dużo.
Dzięki w takim razie za polecenie firmy i na pewno się z nimi skontaktuję, gdy będę w Łodzi.
Stron: 1 2
Przekierowanie