Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Szukam w Holandii pracy w szklarni.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję kasy i kocham kwiaty, dlatego pomyślałam o pracy w szklarni, a najlepszym miejscem jest chyba Holandia, czyż nie? Jeśli macie jakieś namiary, będę wdzięczna.
Ja też bym pojechała, ale mogę tylko w wakacje, a oni wolą zatrudniać na dłużej. Moja kumpela pracuje w Holandii już dwa lata, mogę zapytać.
Po co czekać, ja ci pomogę. W Holandii praca w szklarni to prawdziwa przyjemność jeśli lubisz rośliny. Mnóstwo firm poszukuje pracowników do różnych prac szklarniowych. Doświadczenie nie jest konieczne ale jego posiadanie jest dodatkowym atutem. Do obowiązków pracownika należy miedzy innymi sadzenie cebul i sadzonek, pielenie, zrywanie kwiatów i układanie bukietów, a także różnych dodatkowych prac pielęgnacyjnych. Oferty możesz znaleźć tutaj: marvelpc.pl/ i wybrać taką, która cię zainteresuje.
A jakieś dodatkowe wymagania mają? No i jak to załatwić?
Fajnie gdybyś mówiła po angielsku i miała prawo jazdy, ale nie jest to konieczne. A załatwienie jest proste – trzeba się zgłosić do Marvel Personal Consulting i już. Oni za ciebie wszystko załatwią i nawet nie wezmą prowizji Smile.
Super, dzięki Smile.
Przekierowanie