Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Jakieś sprawdzone pranie dywanów w Warszawie na Woli – proszę o konkretny namiar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę wyprać dywany w domu moich rodziców. Pojechali do sanatorium i chcę im zrobić niespodziankę, jakiś remoncik mały i właśnie te ich dywany chciałem doprowadzić do porządku. Średnio wiem jak ugryźć ten temat dlatego potrzebuję Waszej pomocy. Znacie dobrą firmę od takich spraw? Ucieszą mnie wszelkie konkretne porady, linki do stron itp.
Dywanów nigdy nie miałam, mam za to wykładzinę. Chyba wiążą się z nią podobne problemy. Wygląda ładnie dopóki jest w miarę nowa, z czasem jest coraz gorzej bo masa zabrudzeń wnika głęboko...
Już dawno przerzuciłem się na panele podłogowe ale mimo wszystko mam na nich jakiś dywanik przy stoliku RTV żeby nie wyglądało goło. Póki co wygląda spoko ale mam go dopiero z pół roku i rzadko się po nim chodzi.
Normalnie użytkowany dywan czy wykładzina po paru miesiącach już zaczynają tracić oryginalną prezencję. Niestety ale chyba nie da się tego uniknąć jeśli mieszkanie nie jest salą muzealną Wink
Wydaje mi się że ta oferta może Cię zainteresować - pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-dywanow/wola. Mam z nimi dobre doświadczenia, akurat zamawiałam ich do firmy. Gdy chodzi o pranie dywanów Warszawa Wola nie jest więc miejscem straconym Wink Tu umawiasz się na termin i godzinę i ekipa przyjeżdża. Mają odkurzacze piorące na wypasie i profesjonalne detergenty. Uwinęli się szybko mimo że powierzchnię do czyszczenia mieli niemałą (całe dwa piętra).
Sąsiad niedawno miał w mieszkaniu takiego speca, nie interesowałam się jak cenowo to wypadło ale sąsiad sknera więc raczej drogo nie było. Też się zdecyduję bo u mnie fotele i kanapa już lekko wiekowe.
Starego dywanu nie jesteś w stanie wyczyścić żadnym domowym sposobem. Po prostu nie jest to wykonalne. Zamiast tracić nerwy lepiej zapłacić te kilka złociszy i masz dywanik jak ta lala.
Fajnie że chcesz rodzicom zrobić taką niespodziankę, na pewno się z niej ucieszą. Ze swojej strony nic nie poradzę bo mam w domu posadzki i panele z drewna.
Przekierowanie