Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Czy filmy szkoleniowe to dobry sposób na edukowanie pracowników?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów. Nie sądziłem, że i mnie dopadnie fascynacja nowatorskimi, modnymi rozwiązaniami. Teraz wiele rzeczy załatwiamy online, ułatwiamy sobie życie, więc czemu by nie zrobić tak w przypadku szkoleń dla firm? Pomyślałem o stworzeniu filmu szkoleniowego dla firm, jednak o ile sam pomysł mam, wykonanie mi nie idzie. Macie dla mnie jakieś rady?
Może po prostu nawiąż współpracę z firmą, która zrealizuje Twoje pomysły, zajmie się montażem wideo z Twoich projektów.
To jest świetny pomysł. Znasz kogoś takiego?
Ja znam, w naszej firmie także wprowadziliśmy filmy szkoleniowe i uważam, że to doskonały pomysł na szkolenie pracowników. Płacimy za szkolenia dla pracowników mniej, ponieważ kilkudniowe wykłady są droższą inwestycją niż dostęp do dobrze zrobionego wideo. Jeśli chcesz wiedzieć, czym dokładnie charakteryzują się filmy szkoleniowe, na stronie: http://woodpeckermp.pl/filmy-szkoleniowe/ masz dużo wiarygodnych informacji na ten temat. Ta firma to bardzo dobry partner biznesowy.
Zgodzę się z koleżanką, filmy zrealizowane przez wyżej wymienioną firmę są porządnie zrobione, więc miło się je ogląda a co za tym idzie – przyswaja wiedzę.
Tak, to ogromny atut, że szkolenia są przyjemne w odbiorze, więc nie nudzą i faktycznie coś ciekawego można z nich wynieść.
Przekierowanie