Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Jakie są wasze opinie na temat polaru North Face Shadow?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem sobie kupić sportowy polar, który umożliwiłby mi długie przebywanie na dworze w chłodniejsze dni, bez wyziębienia organizmu. Jeden z moich kolegów pokazywał mi ostatnio taki, jak sam ma czyli North Face Shadow. Polecał mi go jako bardzo wygodny do treningów. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym modelem i wyrazi swoją opinię?
Marka North Face generalnie ma bardzo dobre produkty. Miałam już wiele róznych ubrań z ich logo i zawsze byłam zadowolona. Jeśli podoba ci się krój i wygląd, to myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać.
Ja dostałem od żony ten polar jako prezent, ponieważ sam chciałem go kupić, ale się wahałem. No i muszę przyznać, że bardzo fajnie go się nosi. North Face Shadow przede wszystkim ma fajny krój, który nie ogranicza ruchów i zapewnia dobrą termoregulację. Był kupiony przez internet ze strony napieszo.pl. Możesz sobie poczytać więcej na ich stronie napieszo.pl/polary-na-dlugi-zamek-meskie/1786-polar-the-north-face-m-200-shadow-fleece.html i zobaczyć, czy będzie ci odpowiadał. Moja opinia jest jak najbardziej na plus.
Polary są dużo bardziej praktyczne niż kurtki. Gdy jest zimniej, ale nie pada i chcemy spędzić czas na świeżym powietrzu są doskonałe do aktywnego wypoczynku. Kurtka mimo wszystko ogranicza ruch, a polar daje nam dużą swobodę. Poza tym dobrze grzeje, ale nie doprowadza do przegrzania, czyli mamy wentylację powietrza.
Kupiłam ostatnio podobny mojemu mężowi i muszę przyznać, że polubił go do tego stopnia, że zaczął w nim chodzić na co dzień. Czyli chyba jest zadowolony.
Przekierowanie