Forum mragowobiega.pl - bez ściemy

Pełna wersja: Łatwy do instalacji system awaryjnego zasilania pompy CO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, potrzebny mi łatwy do zainstalowania system awaryjnego zasilania dla pompy CO. Jest to dla mnie niezwykle ważne, dlatego będę szczególnie wdzięczna za konkretne polecenia i krótkie opinie o danym sprzęcie.
Wydaje mi się że nie są to urządzenia łatwe do zainstalowania wiec moze lepiej bedzie szukac czegoś o najlepszym stosunku jakości do ceny? Taka mała dygresja Smile
Pewnie chodziło o ilość okablowania i podłączenia a tutaj jest bardzo różnie bo nowe systemy pozwalające na awaryjne zasilanie pompy CO są naprawdę banalne do zainstalowania i nie trzeba być elektrykiem żeby sobie z nimi poradzić. Nie trzeba wspominać że wydajnościowo wypadają o niebo lepiej niż stare, a najkorzystniej jest zamawiać je tu: http://www.soltec.sklep.pl/ups-zasilanie...-c-87.html. W razie czego – pytaj, pozdrawiam.
Wielkie dzięki. Tylko skoro dom mam już postawiony to nie jest za późno na takie urządzenie? Powinno być w coś dodatkowego wyposażone żeby działać jak należy?
Tak jak widzisz całość jest zamknięta w jednej obudowie więc nie powinno być problemu z umieszczeniem tego w dobrym miejscu, nawet jeśli dom już jest wybudowany. Co do szczególnych komponentów to najlepiej kontaktować się z obsługą bo niestety nie mam na tyle profesjonalnej wiedzy zeby ci cos podpowiedziec. Napisz do nich albo zadzwoń a wszystkiego się dowiesz Smile. Pozdrawiam.
Tak zrobię tylko nie chcę wyjśc na kogoś kto się totalnie nie zna Tongue. Dziekuje za namiary na sklep i konkretne wypowiedzi. Miło się rozmawiało, wszystkiego dobrego Smile.
Przekierowanie